Šodien valdības sēdē piedalīsies tikai 7 no 13 ministriem, Mixnews.lv

Šodien valdības sēdē piedalīsies tikai 7 no 13 ministriem

фото

Politika | 2013. gada 29. janvārī plkst. 11:55

Otrdien valdības sēdē piedalīsies vien septiņi no 13 ministriem, jo pārējie pieci atrodas komandējumos, bet pašvaldību lietu ministrs Edmunds Sprūdžs ir atvaļinājumā, liecina Ministru kabineta otrdienas darba kārtība.

Aizsardzības ministrs Artis Pabriks ("Vienotība") valdības sēdē nepiedalīsies, jo tiekas ar Baltijas valstu un Polijas aizsardzības ministriem Gulbenē, kur ministri plānojuši pārrunāt NATO gaisa telpas patrulēšanu Baltijas valstīs, Baltijas valstu sadarbību militāro mācību organizēšanā, kā arī kopīgo sadarbības projektu norisi un attīstību.

Finanšu ministrs Andris Vilks (V) otrdien vēl atrodas komandējumā Itālijā, un viņa pienākumus pilda tieslietu ministrs Jānis Bordāns (Nacionālā apvienība).

Savukārt iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis ("Reformu partija") devies komandējumā uz Briseli, un viņa pienākumus pilda satiksmes ministrs Aivis Ronis. Arī zemkopības ministre Laimdota Straujuma devusies uz Briseli, un viņas prombūtnes laikā pienākumus pilda veselības ministre Ingrīda Circene (V).

Izglītības un zinātnes ministrs Roberts Ķīlis (RP) atrodas Lielbritānijas galvaspilsētā Londonā, bet viņa pienākumus šajā laikā pilda ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.

Savukārt pašvaldību lietu ministrs Edmunds Sprūdžs (RP) vēl līdz 1.februārim atrodas atvaļinājumā.

Foto: mixnews.lv, citariga.lv

Komentāri