Visvairāk nopelna satiksmes ministrs, Mixnews.lv

Visvairāk nopelna satiksmes ministrs (3)

фото

Politika | 2014. gada 19. aprīlī plkst. 16:02

No ministriem martā vislielākā alga bija satiksmes ministram Anrijam Matīsam (V) - viņš saņēma 1837 eiro, liecina Valsts kancelejas publiskotā informācija, ziņo LETA.

Vairāki ministri saņēmuši algu, kas bija virs 1700 eiro, - pa 1717 eiro saņēma kultūras ministre Dace Melbārde (VL-TB/LNNK), ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (RP) un veselības ministre Ingrīda Circene (V). Nedaudz lielāka alga bijusi aizsardzības ministram Raimondam Vējonim (ZZS) - viņš par ministra pienākumu pildīšanu saņēma 1757 eiro.

Finanšu ministra Andra Vilka (V), zemkopības ministra Jāņa Dūklava (ZZS), izglītības un zinātnes ministres Inas Druvietes (V), labklājības ministra Ulda Auguļa (ZZS) un ekonomikas ministra Vjačeslava Dombrovska (RP) alga iepriekšējā mēnesī bija 1699 eiro.

Mazākās algas bija tieslietu ministrei Baibai Brokai (VL-TB/LNNK) - 1630 eiro un iekšlietu ministram Rihardam Kozlovskim (RP), kurš saņēmis 1396 eiro. Savukārt bijušais vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Einārs Cilinskis (VL-TB/LNNK) saņēma 1057 eiro atalgojumu.

Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V) par valdības vadīšanu martā saņēma 1920 eiro.

Komentāri 3
omepirms 4 gadiem
Tās nu gan nav ministru cienīgas algas, tāpēc jau nav un nebūs kārtības.Viens vienīgs veiksmes stāsts vai labāk es to saucu par veiksmes pasaku bērniem.
Ojārspirms 4 gadiem
Smieklīgi zemas uz ES fona, bet uz Latvijas - diemžēl pārāk augstas!
Edzukspirms 4 gadiem
Smieklīgi zemas algas tiem ministriem. Tāpēc jau arī - rezultāts...