Jaunais VARAM ministrs liek darbiniekiem "nākt ar pozitīvām ziņām", Mixnews.lv

Jaunais VARAM ministrs liek darbiniekiem "nākt ar pozitīvām ziņām"

фото

Politika | 2014. gada 24. aprīlī plkst. 09:52

Latvijā ir ļoti daudz pozitīvu lietu, kuras vajag vairāk popularizēt, pretējā gadījumā cilvēki domā, ka kaut kas nav kārtībā, un nevar pietiekami koncentrēties darbam, intervijā "Neatkarīgajai Rīta Avīzei" pauž vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Romāns Naudiņš (VL-TB/LNNK).

"Diemžēl mēs šīs pozitīvās lietas nepietiekami izceļam. Kad man ministrijā bija pirmā tikšanās ar darbiniekiem, uzdevu katrai struktūrvienībai katru nedēļu nākt ar vairākām pozitīvām ziņām. Ir jādod pozitīvs impulss sabiedrībai, lai ļaudis pozitīvāk raudzītos uz dzīvi," uzskata Naudiņš.

Pēc viņa teiktā, Latvijā ir pārāk daudz negatīvas informācijas, tāpēc jādod vairāk pozitīvo piemēru. Ministrs ir pārliecināts, ka tad, kad cilvēki darbavietās domā, ka kaut kas nav kārtībā, viņi vairs nevar koncentrēties uz saviem tiešajiem pienākumiem, līdz ar to rezultāts nav pietiekami apmierinošs.

"Valmierā mums ir stiklašķiedras rūpnīca, kuras produkciju plaši izmanto "Boeing" un "Airbus" lidmašīnās. Ne visi to zina, bet, iekāpjot šajās lidmašīnās, varam būt lepni, ka tajās izmantotās šķiedras ražotas Latvijā. Mēs varam daudz ko izdarīt, un par to ir jāstāsta cilvēkiem. Apbraukājot Latvijas reģionus, es dalos tajā pieredzē, kas man ir, darbojoties pašvaldībā, Saeimā, uzņēmējdarbībā, un savukārt uzņemu visu pozitīvo, ko redzu uz vietām, lai tajā dalītos tālāk," intervijā laikrakstam stāsta Naudiņš.

Viņš arī pauž viedokli, ka Ukrainas notikumu gaismā cilvēkiem Latvijā ir vairāk jādomā par savu drošību. Tomēr ministrs ierosinātu nevis pirkt vienu tanku par vairākiem miljoniem, bet par šo naudu izveidot vasaras nometnes jauniešiem. "Manuprāt, daudz svētīgāk ir līdzekļus ieguldīt jaunu cilvēku audzināšanā nekā tankos vai lielgabalos," uzskata Naudiņš.

Saeima Naudiņu par vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru apstiprināja šā gada 27.martā, pēc tam, kad Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V) atlaida no šī amata Eināru Cilinski (VL-TB/LNNK), kurš pretēji valdības lēmumam bija nolēmis piedalīties 16.marta pasākumos pie Brīvības pieminekļa.

Foto: Reinis Inkēns, Saeimas Kanceleja

Komentāri