TV kanāla Doždj vadītāja: Man nav uzturēšanās atļaujas Latvijā, Mixnews.lv

TV kanāla Doždj vadītāja: Man nav uzturēšanās atļaujas Latvijā

фото

Politika | 2014. gada 24. aprīlī plkst. 16:15

Krievijas opozīcijas televīzijas kanāla "Doždj" ģenerāldirektore Natālija Sindejeva noliedza informāciju, ka ir saņēmusi uzturēšanās atļauju Latvijā. Par to viņa paziņoja savā profilā sociālajā tīklā "Facebook".

"Es īsti nezinu, kā man reaģēt. Es neesmu pret Latviju, bet biju tur tikai vienreiz un jau sen. Uzturēšanās atļauja tas nav slikti, slikti ir tas, ka tā nav taisnība," uzrakstīja Natālija Sindeeva.

фото

Informācija par to, ka TV kanāla vadītāja ieguvusi uzturēšanās atļauju Latvijā, parādījās ceturtdien no rīta. Par to intervijā "Rīta panorāmai" Latvijas televīzijā paziņoja Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa (V).

"Gribu atgādināt, ka TV kanāla "Doždj" vadītāja izmantoja Imigrācijas likumu un saņēma uzturēšanās atļauju Latvijā," sacīja Āboltiņa. Tā Saeimas priekšsēdētāja komentēja savu kolēģu ierosinājumu pārtraukt uzturēšanās atļauju izsniegšanu.

Savukārt politiķes preses sekretāre Gita Valtenberga intervijā radio Baltkom paziņoja, ka Saeimas priekšsēdētāja runāja par TV kanālu "Doždj", bet nevienu konkrētu uzvārdu viņa nenosauca. Pēc Valtenbergas teiktā, uzturēšanos atļauju Latvijā ieguvis kāds no kanāla darbiniekiem.

Komentāri