Straujumas reitings aug, Bērziņa krītas, Mixnews.lv

Straujumas reitings aug, Bērziņa krītas

фото

Politika | 2014. gada 29. aprīlī plkst. 10:05

Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas (V) darbību aprīlī pozitīvi vērtējuši vairāk nekā puse jeb 53,3% Latvijas iedzīvotāju, atsaucoties uz "Latvijas faktu" aptauju, ziņo LETA.

Uz jautājumu "Kā jūs vērtējat Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas darbību?" 40,6% aptaujāto snieguši atbildi "drīzāk pozitīvi", bet 12,7% viņas darbību novērtējuši pozitīvi.

No skeptiski noskaņotajiem 20,9% atzinuši, ka premjerministres darbību vērtē drīzāk negatīvi, bet 8,1%, ka negatīvi. Savukārt 17,7% šajā jautājumā nav viedokļa.

Straujumas reitingi valdības vadītājas amatā ir auguši. Martā Straujumas darbību pozitīvi vērtējuši 16,1% aptaujāto, bet drīzāk pozitīvi vērtēja 33,2% respondentu. Negatīvi par viņas darbību bija izteikušies kopumā 25,9% iedzīvotāju.

Valsts prezidenta Andra Bērziņa darbība aprīlī salīdzinājumā ar iepriekšējo mēnesi vērtēta nedaudz negatīvāk, liecina "Latvijas faktu" veiktā aptauja.

Aprīlī pozitīvi vai drīzāk pozitīvi prezidenta darbu vērtēja 49,7% respondentu, martā šis rādītājs bija 51,9%, februārī - 56,2%, bet janvārī - 52%.

Bērziņa darbību aprīlī pozitīvi vērtēja 12,8% aptaujāto, savukārt drīzāk pozitīvi to vērtēja 36,8% aptaujāto. Savukārt drīzāk negatīvi prezidenta darbību vērtēja 28,2% un negatīvi - 15% aptaujāto. Vērtējumu par prezidenta darbību nesniedza vai atbildes nebija 7,1% aptaujāto.

Iepriekšējā mēnesī Bērziņa darbību drīzāk negatīvi vērtēja 26,7% aptaujāto, bet negatīvi 11,4% respondentu. Savukārt vērtējuma par prezidenta darbību nebija 9,9% aptaujāto.

Foto: Valsts prezidenta kanceleja

Komentāri