Belēvičs: Ušakovu atkārtoti par Rīgas mēru neievēlēs, Mixnews.lv

Belēvičs: Ušakovu atkārtoti par Rīgas mēru neievēlēs (2)

фото

Politika | 2013. gada 30. janvārī plkst. 10:17

"Saskaņas centra" (SC) līderi Nilu Ušakovu atkārtoti par Rīgas mēru neievēlēs, jo viņš ir vienas dienas saimnieks un savam pēctecim atstās pilnīgi iztukšotu galvaspilsētas kasi, šādu viedokli intervijā aģentūrai LETA pauda viens no Latvijas Zaļās partijas (LZP) Rīgas mēra amata kandidātiem Guntis Belēvičs.

Belēvičs atzina, ka Ušakovam ir izdevies radīt vēlētājos pozitīvu priekšstatu par sevi, un, ja tiktu rīkotas tiešās Rīgas mēra vēlēšanas, kurās kandidētu visi iepriekšējie mēri, lielākā daļa rīdzinieku nobalsotu par Ušakovu.

Belevičs tomēr uzskata, ka Rīga ir pelnījusi labāku mēru, jo Ušakovs esot vienas dienas saimnieks. "Tas ir redzams pēc tā, kā tiek veidots Rīgas pilsētas budžets, kas 2013.gadam ir apstiprināts ar 35 miljonu latu jeb 7% deficītu. Ušakova "veiksmes stāsts" balstās uz to, ka tiek notērēts iepriekšējā domes sasaukuma atstātais 89 miljonu latu uzkrājums," uzskata Belēvičs.

Rīgas budžeta ieņēmumu daļa pēdējos gados pildās necerēti labi, bet tur, pēc Belēviča domām, nav nekāda Ušakova nopelna. "Ja valsts ekonomikā iet labāk, arī galvaspilsētā, kur tiek radīts vairāk nekā 50% iekšzemes kopprodukta, parādās papildu ienākumi. Tā vietā, lai papildu ieņēmumus atliktu nodeldēto uzkrājumu vietā, Rīgas domē katru gadu tiek taisīti budžeta grozījumi un papildu ieņēmumi tiek nekavējoties iztērēti," piebilda LZP pārstāvis.

Belēvičs ir pārliecināts, ka Ušakovu atkārtoti par Rīgas mēru neievēlēs, par ko baidoties arī pats Ušakovs, kurš tāpēc cenšoties pilnīgi iztukšot galvaspilsētas kasi.

"Galvaspilsētā nekas nav izdarīts jaunu darba vietu radīšanas jomā, Rīgā pat netiek veidota sava industriālā zona, kādas veiksmīgi darbojas, piemēram, Ventspilī un Jelgavā. Milzīgas brīvas teritorijas - vismaz 580 hektāri - ir Rīgas brīvostā, tur varētu attīstīt ražošanas uzņēmumus," Ušakovu kritizēja LZP Rīgas mēra kandidāts, "Rīga izskatās ne tikai pēc padomju pilsētas, Rīga izskatās pēc noplukušas padomju pilsētas."

Arī paziņojumi pirms vēlēšanām par iekšpagalmu remontu uzsākšanu esot vienas dienas saimnieku piegājiens, jo novecojušās komunikācijas netiek mainītas, līdz ar to varot gadīties, - kas tagad tiks nobruģēts vai noasfaltēts, jau tuvākajā nākotnē būs jāuzlauž, pieļāva Belēvičs.

Belēvičs atzīmēja, ka Rīgā netiek siltinātas mājas, un katrs rēķins par apkuri ir sveicieni no vienas dienas saimnieka Ušakova.

Foto: Māris Morkāns; mixnews.lv

Komentāri 2
oouFEwIJyFpirms 5 gadiem
It's imperative that more pleope make this exact point.
nAlXRlPqjmpirms 5 gadiem
က ယ တ လက တ လ န လ က တ အ ပ ရ ကထရင က တ က တ မည ပ မ ထရတယ န နလ င မ နစ လ က နမ သက သ သ တယ I worry about က တ က တ မည.sound of weak abnormal bones.I would like to remocmend one, If you want.Osteocare, calcium/magnesium/zinc/vitamin D to help maintainstrong bones for man & women of all ages.Made in Englandwww.vitabiotics.comPlease consult Dr. Steve Evergreen.BINO