Belēvičs: Latvijā politikā ideoloģiskā iedalījuma vietā ir nacionālais , Mixnews.lv

Belēvičs: Latvijā politikā ideoloģiskā iedalījuma vietā ir nacionālais

фото

Politika | 2013. gada 31. janvārī plkst. 08:23

Latvijas politikā nav kreiso un labējo, sadalījums ir starp krieviem un latviešiem, apgalvo viens no Latvijas Zaļās partijas (LZP) Rīgas mēra amata kandidātiem Guntis Belēvičs, ziņo LETA.

Belēvičs intervijā norāda, ka Latvijā ir politiskie spēki, kas savelk tik daudz "sarkano līniju", ka nevar pildīt vēlētājiem dotos solījumus un iekļauties normālā valdības darbā. Par to, ar kuriem politiskajiem spēkiem strādās kopā LPZ, Belēvičs sola runāt tikai pēc vēlēšanām. Kaut arī "zaļie" Saeimā patlaban ir atstāti opozīcijā, LZP esot gatavi Rīgas domē strādāt ar visām labējām partijām.

"Mans sapnis ir, lai Latvija arī pēc simt gadiem būtu nacionāla, ekonomiski attīstīta valsts, kurā dzīvo nevis divi miljoni iedzīvotāju kā patlaban, bet astoņi miljoni iedzīvotāju, un visi ir "apaļači" un pašreizējo Latvijas iedzīvotāju pēcnācēji," piebilda Belēvičs, uzsverot, ka LZP neiet uz Rīgas domes vēlēšanām ar lozungiem: "Mēs nerunāsim ar šiem, mēs nesadarbosimies ar tiem."

Belēvičam nepatīk, ka "Vienotības" Rīgas mēra amata kandidāte Sarmīte Ēlerte uzsverot: katrs, kas nobalsos par kādu mazāku partiju, savu balsi uzdāvinās "Saskaņas centram", tātad krieviem. Tādējādi apzināti tiek strādāts tajā virzienā, lai sabiedrībā nekad un ne uz kādas bāzes neiestātos vienošanās un sadarbība, norāda Rīgas mēra amata kandidāts Belēvičs.

_foto: db.lv _

Komentāri