Grigule sola vākt 30 000 parakstus referendumam par eiro ieviešanu, Mixnews.lv

Grigule sola vākt 30 000 parakstus referendumam par eiro ieviešanu

фото

Politika | 2013. gada 4. februārī plkst. 11:05

Saeimas deputāte Iveta Grigule (ZZS) vairs nav pārliecināta, vai viņai izdosies savākt 34 deputātu parakstus, ņemot vērā apvienības "Saskaņas centrs" (SC) līderu izteikto viedokli. Ar SC vadības pārstāvju šā rīta izteikumiem deputāte gan vēl nebija iepazinusies.

Kā ziņo aģentūra LETA, gadījumā, ja neizdosies savākt 34 deputātu parakstus par referenduma procedūras rosināšanu saistībā ar Eiro ieviešanas likumu, tad Grigule sola vākt 30 000 parakstu referenduma ierosināšanai.

Šorīt kļuva zināms SC frakcijas lēmums tomēr neparakstīties par referenduma procedūras rosināšanu saistībā ar Eiro ieviešanas likumu. To aģentūrai LETA apstiprināja frakcijas priekšsēdētāja vietnieks Valērijs Agešins.

Savukārt Grigule norādīja, ka "ja sāk iet, tad jāiet līdz galam". Ja būs vajadzīgs sākt 30 000 parakstu vākšanas procedūru, tad vispirms būs nepieciešams konsultēties ar juristiem; šāda scenārija īstenošanas gadījumā Centrālajā vēlēšanu komisijā deputāte varētu vērsties mēneša laikā.

Kā jau ziņoja portāls mixnews.lv, Saeimas deputāte Iveta Grigule (ZZS) piektdien bija "par 99,9% pārliecināta", ka šodien izdosies apkopot 34 parakstus, lai rosinātu referenduma procedūru par Eiro ieviešanas likumu.

Grigule apgalvoja, ka Urbanovičs esot apsolījis 31 deputāta parakstus, ja viņa nodrošinās trīs līdz četru citu frakciju deputātu parakstus, skaidroja deputāte.

Grigule esot risinājusi sarunas ne tikai ar Zaļo un zemnieku savienības (ZZS), bet arī ar koalīcijas partiju trīs deputātiem.

Pēc parakstu savākšanas tos bija iecerēts iesniegt Valsts prezidentam Andrim Bērziņam, lai prasītu sākt referenduma procedūru par pieņemto likumu.

Foto: Saeimas Kanceleja, MixNews.lv

Komentāri