Rīgas domes opozīcijas deputāti neierodas uz komitejas naksnīgo sanāksmi, Mixnews.lv

Rīgas domes opozīcijas deputāti neierodas uz komitejas naksnīgo sanāksmi (1)

фото

Politika | 2013. gada 6. februārī plkst. 08:20

Rīgas domes opozīcijas deputāti otrdien vakarā 22:00 Satiksmes un transporta lietu komitejā nolēma atkārtoti vairs neskatīt jautājumus par pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" budžetu un iepirkuma konkursu par pārvadājumiem mikroautobusu maršrutos.

Kā informēja Rīgas domes pārstāvis Uģis Vidauskis, uz komitejas sēdi bija ieradušies visi koalīcijas deputāti, bet opozīcijas domnieki, pēc kuru iesnieguma sēde tika sasaukta, to neapmeklēja.

Komitejas priekšsēdētājs Vadims Baraņņiks (SC) ar kolēģiem vienojies, ka par abiem jautājumiem, kurus darba kārtībā lūdza iekļaut opozīcijas deputāti, diskutēt vairs nav nepieciešams, jo tie domē jau ir skatīti iepriekš.

Iepriekš jau ziņots, ka 15.janvārī Satiksmes un transporta lietu komitejā "Rīgas satiksmes" Administratīvo resursu pārvaldības direktore Elīna Epalte-Drulle paziņoja, ka ar iepirkuma konkursa uzvarētāju - pilsabiedrību "Rīgas mikroautobusu satiksme" - līgums noslēgts 4.janvārī.

Savukārt viens no deputāta Jāņa Mārtiņa Skujas ("Demokrātiskie patrioti") argumentiem, kāpēc sasaukt komitejas ārkārtas sēdi, bija vēlme vērst uzmanību, ka uzņēmēji, ar kuriem parakstīts līgums, patlaban nav spējīgi pakalpojumu nodrošināt. Neviens no sešiem opozīcijas deputātiem, pēc kuru ierosinājuma otrdienas vakarā bija sasaukta sēde, Rīgas domē nebija ieradies.

Baraņņiks norādīja, ka Skuja, kurš norādīts kā ziņotājs par "Rīgas satiksmes" jautājumiem, nav ieradies, taču komitejas priekšsēdētājs vēlreiz pats par šiem jautājumiem neuzņēmās ziņot, tāpēc domnieki vienojās sēdi slēgt.

Opozīcijas domnieki pauda iebildumus par Baraņņika darba stilu, sasaucot komitejas ārkārtas sēdes tik vēlu vakarā. Deputāti norādīja, ka Rātsnams apmeklētājiem ir atvērts tikai no 9:00 līdz 17:00, tāpēc izteica bažas, ka komitejas sēdē nevarēs piedalīties neviens interesents, kaut arī sēdēm jābūt atklātām un sabiedrībai pieejamām.

Vidauskis gan norādīja, ka Rātsnamu apsargājošie pašvaldības policisti brīdināti par naksnīgo sēdi un ikviens interesents būtu varējis to apmeklēt.

Foto: lat.mixnews.lv

Komentāri 1
nillepirms 6 gadiem
Vai virsrakstu kāds izlasīja, pirms publicēt?