"Nepilsoņu kongress": organizēsim alternatīvas vēlēšanas nepilsoņu tiesību nodrošināšanai, Mixnews.lv

"Nepilsoņu kongress": organizēsim alternatīvas vēlēšanas nepilsoņu tiesību nodrošināšanai (1)

фото

Politika | 2013. gada 11. februārī plkst. 18:23

Kustības "Nepilsoņu kongress" pārstāvji šī gada pašvaldību vēlēšanās organizēs alternatīvas vēlēšanas Latvijas iedzīvotājiem ar mērķi izveidot "nepārstāvēto parlamentu", kas varēs risināt nepilsoņu problēmas, ziņo LETA.

Kā šodien preses konferencē norādīja "Nepilsoņu kongresa" pārstāve Elizabete Krivcova, kustība tuvākajās dienās nāks klajā ar visām tehniskajām niansēm saistībā ar šīm alternatīvajām vēlēšanām. Viņa norādīja, ka tas būs instruments un komunikācijas kanāls, kā tauta varēs īstenot un risināt savas problēmas ar pārstāvjiem, kas pēc tam komunicēs ar valsts amatpersonām.

Vēlēšanās varēs piedalīties gan pilsoņi, gan nepilsoņi un viņi varēs izvēlēties savus pārstāvjus, lai "jebkādā no iespējamajiem ceļiem" risinātu nepilsoņu problēmu valstī. Tāpat Krivcova atzīmēja, ka tas fakts, ka nenotika "nepilsoņu" referendums, kārtējo reizi pierādīja, ka Latvijas amatpersonas nav gatavas uz dialogu ar nepilsoņiem.

"Mēs radīsim instrumentu, kā tauta varēs savu gribu īstenot," klāstīja kustības pārstāve, piebilstot, ka šīs vēlēšanas, visticamāk, notiks elektroniskā veidā. Tāpat viņa norādīja, ka tas nebūs politisks spēks un tā nebūs cīņa par varu, bet gan vēlme pārstāvēt nepilsoņu tiesības un intereses.

Foto: no vietnes lat.gorod.lv

Komentāri 1
Mariopirms 6 gadiem
Tie nu gan ir klauni. Un Krivcova vēl skaitās Saeimas deputāte. Labi ka vēl visi deputāti nav tādi celmi.