Aptauja: Vairums iedzīvotāju tic, ka pašreizējā koalīcija turpinās darbu līdz 2014.gadam, Mixnews.lv

Aptauja: Vairums iedzīvotāju tic, ka pašreizējā koalīcija turpinās darbu līdz 2014.gadam

фото

Politika | 2013. gada 13. februārī plkst. 10:21

Vairāk nekā puse - 59% - Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem prognozē, ka pašreizējā koalīcija, kuru veido partija "Vienotība", Reformu partija, nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK un seši neatkarīgie deputāti, strādās līdz nākamajām Saeimas vēlēšanām 2014.gadā, ziņo telekompāniju LNT raidījums "900 sekundes".

8% uzskata, ka pašreizējā koalīcija noteikti nostrādās līdz nākamajām vēlēšanām, bet 51% respondentu uz šo jautājumu atbildēja, ka koalīcija drīzāk strādās līdz vēlēšanām.

Pretējās domās ir piektā daļa - 21% - Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju, kuri uzskata, ka pašreizējā koalīcija nenostrādās līdz nākamajām Saeimas vēlēšanām, tostarp 5% uz jautājumu, vai koalīcija strādās līdz nākamajām vēlēšanām, atbildēja "noteikti nē", bet 16% - "drīzāk nē".

Starp citu, salīdzinoši biežāk negatīvas prognozes par pašreizējās koalīcijas darbu izsaka citu tautību pārstāvji, kas varētu būt skaidrojams ar kopumā salīdzinoši mazāku atbalstu pašreizējai koalīcijai cittautiešu vidū. Savukārt salīdzinoši biežāk par koalīcijas spēju nostrādāt līdz Saeimas vēlēšanām ir pārliecināti iedzīvotāji ar personīgajiem ienākumiem virs 300 latiem mēnesī.

15% aptaujāto nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā. Savukārt 5% Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju neinteresē jautājumi par koalīcijas darbu vai arī neseko līdzi šiem jautājumiem.

Komentāri