Gailis: Neesmu piekritis būt par LZS mēra kandidātu, Mixnews.lv

Gailis: Neesmu piekritis būt par LZS mēra kandidātu

фото

Politika | 2013. gada 13. februārī plkst. 17:56

Latvijas Zemnieku savienības (LZS) vairākas vadošas personas esot uzrunājušas bijušo Ministru prezidentu Māri Gaili kļūt par LZS Rīgas mēra amata kandidātu, taču viņš ir atbildējis negatīvi un nav piekritis šādam piedāvājumam, pirmdien ziņoja LTV raidījums "Panorāma".

Gailis aģentūrai LETA sacīja, ka sākumā esot teicis, ka padomāšot par šo priekšlikumu. Pēc tam medijos par to palaista "pīle" - bijušais premjers gan norādīja, ka no goda būt par partijas Rīgas mēra kandidātu būtu atteicies arī tad, ja par to nebūtu ziņojuši plašsaziņas līdzekļi.

Ekspolitiķis sapratis, ka ir "ārkārtīgi maza šance" LZS pēc vēlēšanām nokļūt koalīcijā, līdz ar to nav vērts iet uz jaunu darbu un atgriezties jomā, no kuras aizgājis, ja saskaņā ar iespējamo nākotnes scenāriju būtu jāstrādā opozīcijā.

Uz jautājumu, vai kāds cits politiskais spēks viņam piedāvājis startēt pašvaldību vēlēšanās, Gailis atbildēja, ka viņam arī neviens nav "piedāvājis kļūt par pāvestu". Gadījumā, ja viņam piedāvātu kļūt par pāvestu, viņš būtu gatavs apsvērt šādu iespēju, bet ir "mazāka šance", ka viņš piekritīs kandidēt pašvaldību vēlēšanās Rīgā.

Kā ziņoja portāls Mixnews, pēc LTV raidījuma "Panorāma" rīcībā esošās neoficiālās informācijas, LZS valdes sēdē, kur tika lemts par startu pašvaldību vēlēšanās, Gailis minēts kā iespējamais Rīgas mēra amata kandidāts, taču viņa kandidatūra partijā vēl tikšot vērtēta pēc iepazīšanās ar socioloģisko aptauju datiem.

Foto: mixnews.lv

Komentāri