Saeimā parādījies jauns deputāts (FOTO), Mixnews.lv

Saeimā parādījies jauns deputāts (FOTO)

фото

Politika | 2015. gada 15. janvārī plkst. 13:42

Saeima ceturtdien apstiprināja deputāta pilnvaras Banku augstskolas profesoram Ivaram Brīveram (LRA), kurš parlamentā darbosies Ingas Bites (LRA) bērna kopšanas atvaļinājuma laikā.

фото

Bite nolēmusi nolikt deputāta mandātu uz bērna kopšanas atvaļinājuma laiku. Deputātes vietā Saeimā darbosies Brīvers, kurš vēlēšanās ir ieguvis nākamo lielāko punktu skaitu aiz Bites.

Brīvers darbosies Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijā, kā arī Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijā. Līdz ar to Izglītības komisijā vairs nestrādās Juris Viļums (LRA), kurš šodien ievēlēts Saeimas Juridiskajā komisijā.

фото

Brīvers līdz ar vairākiem citiem kolēģiem 2014.gada vasarā paziņoja par sabiedriskās izmeklēšanas iniciatīvas grupas "Atklātību par "Citadeli"" izveidi, uzskatot, ka slepenība, kādā norit bankas "Citadele" pārdošana, nav pieļaujama un draud ar Latvijas nodokļu maksātāju naudas neprasmīgu izlietojumu vai pat, iespējams, apzinātu pazaudēšanu.

9.Saeimas vēlēšanās viņš kandidēja no partijas "Mūsu zeme" saraksta un 10.Saeimas vēlēšanās no partijas "Atbildība - sociāldemokrātiska politisko partiju apvienība" saraksta, taču abās reizēs neviens no šiem politiskajiem spēkiem parlamentā neiekļuva.

Komentāri