Straujumu ielūdz uz Pasaules ekonomikas forumu Davosā, Mixnews.lv

Straujumu ielūdz uz Pasaules ekonomikas forumu Davosā

фото

Politika | 2015. gada 15. janvārī plkst. 14:39

Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V) ir saņēmusi oficiālu ielūgumu uz Pasaules ekonomikas forumu Davosā, apstiprināja Straujumas preses sekretāre Aiva Rozenberga.

Straujumas dalība forumā plānota 23.janvārī.

Rozenberga papildināja, ka oficiāls uzaicinājums saņemts vakar, 14.janvārī. Patlaban ir apmēram zināms, kurā no pasākumiem Straujuma varētu piedalīties, tomēr pašreiz notiek darba process, un informācija par programmu būs zināma tuvākajā laikā.

Kā iepriekš paziņoja foruma rīkotāji, šogad Davosā tiek gaidīts rekordliels dalībnieku skaits - vairāk nekā divarpus tūkstoši, tostarp aptuveni 300 valstu un to valdību vadītāji un ministri, kā arī 1500 biznesa pasaules līderi no vairāk nekā 140 valstīm. Viņi norādījuši, ka gaida pārstāvjus "no visām krīžu skartajām pasaules vietām".

Davosas ekonomikas forumā būs pārstāvēti daudzu Eiropas valstu vadītāji, kā arī augsta līmeņa delegācijas no Ķīnas, ASV, Japānas un Krievijas. Valsts prezidents Andris Bērziņš nav saņēmis ielūgumu uz Davosas ekonomikas forumu, kurā viena no galvenajām runātājām šogad būs Lietuvas prezidente Daļa Grībauskaite.

Uz Pasaules ekonomikas forumu iepriekš devusies bijusī Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga, kā arī eksprezidents Valdis Zatlers.

Komentāri