Saskaņa no Straujumas grib piedzīt 1000 eiro , Mixnews.lv

Saskaņa no Straujumas grib piedzīt 1000 eiro

фото

Politika | 2015. gada 5. martā plkst. 09:14

Partija "Saskaņa" ir vērsusies tiesā pret Ministru prezidenti Laimdotu Straujumu (V) par viņas izteicieniem Saeimas vēlēšanu dienā pērn 4.oktobrī, lūdzot no viņas piedzīt morālo kompensāciju 1000 eiro apmērā, zi'no LETA.

Tiesā norādīja, ka šāda lieta vēl nav tikusi ierosināta.

Partijas "Saskaņa" Saeimas frakcijas preses sekretāre Katrīna Iļjinska norādīja, ka "Saskaņa" prasa atzīt par nepatiesu, godu un cieņu aizskarošu Straujumas izplatīto informāciju, ka, "partijai "Saskaņa" uzvarot Saeimas vēlēšanās, var tikt apdraudēta Latvijas neatkarība".

Tāpat tiesai lūgts, lai Ministru prezidentei tiek uzlikts par pienākumu atsaukt izplatītās ziņas, atvainoties, kā arī piedzīt no viņas morālo kompensāciju 1000 eiro un tiesāšanās izdevumus.

Jāatgādina, ka Valsts policija (VP) noformējusi administratīvā pārkāpuma protokolus Ministru prezidentei un arī Rīgas domes priekšsēdētājam Nilam Ušakovam (S) par aģitācijas kārtības pārkāpšanu. Straujumai protokols noformēts par viņas izteikumiem vēlēšanu dienā. ""Vienotība" uzvarēs. Es ticu, ka "Saskaņas centrs" tomēr neiegūs tik daudz balsu, jo ir svarīga drošība mūsu valstī. Man personīgi nav pārliecības par "Saskaņas centru" un Latvijas neatkarību," Straujuma 4.oktobrī - vēlēšanu dienā - pēc nobalsošanas paziņoja žurnālistiem.

Rīgas rajona tiesa pagājušā gada nogalē piemēroja Straujumai 50 eiro naudassodu.

Komentāri