Straujuma ir ļoti nikna uz ierēdņiem, Mixnews.lv

Straujuma ir ļoti nikna uz ierēdņiem

фото

Politika | 2015. gada 24. martā plkst. 09:44

Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V)Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) rīkotajā diskusijā pauda lielu neapmierinātību ar ierēdņu darba kvalitāti, ziņo LETA.

"Es esmu ļoti nikna uz ierēdniecību! Nevar būt tā, ka 20 ierēdņi ar savu parakstu apliecina, ka projekts "skolas.lv" ir ok, un tad pēkšņi izrādās, ka nekas nav ok," uzsvēra Straujuma.

Viņa piebilda, ka līdzīga situācija bijusi ar "Expo" projektu. "Es nezinu, cik ierēdņu parakstu bija uz šī projekta, bet rezultāts ir zināms, piebilda Straujuma.

Jāatgādina, ka valdība nolēma atteikties no Latvijas dalības izstādē "Expo Milano 2015". Savukārt Ekonomikas ministrija (EM) dienesta pārbaudē secinājusi, ka "Expo Milano 2015" projekta organizēšanā pieļauti būtiski pārkāpumi, kuras rezultātā ierosināta disciplinārlieta pret sešām EM amatpersonām.

Savukārt Izglītības un zinātnes ministrija pieņēma lēmumu neturpināt uzturēt portālu "skolas.lv", kura izveidē un uzturēšanā tādējādi nelietderīgi izmantoti 3,5 miljoni eiro, turklāt šos izdevumus nebūs iespējams segt no Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzekļiem.

Komentāri