Latvijas budžetā pamazām atgriežas prezidentūrā ietaupītā nauda, Mixnews.lv

Latvijas budžetā pamazām atgriežas prezidentūrā ietaupītā nauda

фото

Politika | 2015. gada 17. jūnijā plkst. 16:46

Ārlietu ministrija atgriezusi valsts kopējā budžetā 1,5 miljonus eiro no prezidentūrā ietaupītajiem līdzekļiem, LNT teica Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V).

Premjere sacīja, ka aicinājusi ministrijas domāt par kopējo budžetu, ja ir redzams, ka būs ietaupījums no prezidentūrai paredzētajiem līdzekļiem, lai šo naudu varētu izmantot racionāliem mērķiem.

Atskatoties uz līdz šim paveikto prezidentūras laikā, premjerministre pauda gandarījumu un sacīja, ka no Eiropas Savienības kolēģiem saņemtas tikai pozitīvas atsauksmes. Liels pārsteigums prezidentūras laikā bijis bēgļu kvotu jautājums, kas nācis ārpus visiem plāniem, minēja Straujuma. Tāpat viņa vēlētos, lai tādu darba ritmu, kāds valstī bijis, strādājot prezidentūrā, varētu saglabāt arī pēc tās. Viņa gan atzina, ka ministri ir noguruši.

Vēl Straujuma sacīja, ka vēlētos paturēt labākos darbiniekus, kuri pieņemti valsts pārvaldē uz prezidentūras laiku. Skaidrs, ka visus nevarēs paturēt, teica premjerministre. Vienlaikus nevar izslēgt, ka daļa aizbrauks darbā citur, piemēram, uz Eiropas Komisiju Briselē, kuras atsevišķi pārstāvji jau esot pauduši interesi par konkrētiem cilvēkiem. "Tas gan nav sliktākais variants, ja mūsu pārstāvis strādā Eiropas Komisijā," piebilda Ministru prezidente.

Komentāri