Ekspremjers: Latvija ieguvusi ļoti nopietnu un labu prezidentu, Mixnews.lv

Ekspremjers: Latvija ieguvusi ļoti nopietnu un labu prezidentu

фото

Politika | 2015. gada 8. jūlijā plkst. 13:08

Raimondam Vējonim kļūstot par valsts vadītāju, Latvija ieguvusi nopietnu un labu prezidentu. Tādu viedokli radio Baltkom pauda bijušais premjerministrs, eksdeputāts un Saeimas spīkers Indulis Emsis.

„Es iepazinos ar Vējoni vēl tad, kad viņš bija jauns un perspektīvs biologs. Pamanīju viņu kā ļoti aizrautīgu cilvēku, kurš varētu izdarīt vairāk, ja vien viņam būtu tāda iespēja,” pastāstīja Emsis, piebilstot, ka tieši tas bija iemesls, kāpēc Vējonis tika virzīts vides ministra amatam.

Emsis pastāstīja, ka, daudzus gadus strādājot kopā ar Vējoni, ļoti labi iepazina viņu. Runājot par jaunā prezidenta īpašībām, viņš uzsvēra, ka Vējonis ir ļoti stabils cilvēks.

„Viņa galvenā labā īpašība ir stabilitāte. Vējonis neleks no vienas idejas pie otras. Viņš ir ļoti stabils cilvēks. Lai gan prezidents nav Salavecis, kas var izdabāt visiem, Vējonis nekad neatteiks palīdzēt,” pastāstīja politiķis.

Tāpat viņš atzinīgi novērtēja jaunā Latvijas prezidenta līdzšinējo politisko pieredzi, uzsverot, ka „varas koridoru” laba pārzināšana var palīdzēt Vejonim kļūt par labu prezidentu.

„Viņš paliks „zaļais” tāpēc, ka tas nav politiskais uzskats, bet sirds balss, bet viņš, kā bijušais aizsardzības ministrs, ir pieradis, ka politiskās un partiju intereses nevajag ņemt tuvu pie sirds, ” rezumēja Emsis.

фото

Jāatgādina, ka jaunais Valsts prezidents Vējonis, uzņemoties amata pienākumus, šodien Saeimas ārkārtas sēdē nodeva svinīgo solījumu.

Foto: Saeimas Kanceleja

Komentāri