KNAB izsaka mutvārdu aizrādījumu "Latvijas valsts mežu" darbiniekam un bijušajam ZM ierēdnim, Mixnews.lv

KNAB izsaka mutvārdu aizrādījumu "Latvijas valsts mežu" darbiniekam un bijušajam ZM ierēdnim

фото

Politika | 2013. gada 21. februārī plkst. 16:25

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) par pārkāpumiem izteicis aizrādījumu VAS "Latvijas valsts meži" Ziemeļkurzemes mežsaimniecības izpilddirektoram un bijušajam Zemkopības ministrijas departamenta direktora vietniekam, ziņo LETA.

KNAB konstatējis, ka mežsaimniecības izpilddirektors bez atļaujas savienojis valsts amatpersonas amatu ar kāda uzņēmuma valdes locekļa izdotā pilnvarojuma un mednieku biedrības prezidenta izdotā pilnvarojumu izpildi. Vienlaikus tika konstatēts, ka izpilddirektors parakstīja uzņēmuma līgumus par meža apsaimniekošanas darbu veikšanu ar uzņēmumu, kura pilnvarojumu viņš pilda.

KNAB nolēma izbeigt lietvedību šajā administratīvā pārkāpuma lietā par valsts amatpersonai noteikto ierobežojumu un aizliegumu pārkāpšanu. Birojs atzina administratīvo pārkāpumu par maznozīmīgu un izteica mutvārdu aizrādījumu.

Tāpat KNAB konstatējis, ka bijušais Zemkopības ministrijas departamenta direktora vietnieks bez Zemkopības ministrijas valsts sekretāra rakstveida atļaujas savienojis valsts amatpersonas amatu ar valdes locekļa amatu kādā uzņēmumā un saimniecisko darbību kādā zemnieku saimniecībā.

KNAB nolēma neuzsākt lietvedību administratīvā pārkāpuma lietā par valsts amatpersonai noteikto ierobežojumu pārkāpšanu un atbrīvoja vīrieti no administratīvās atbildības, izsakot mutvārdu aizrādījumu. Šobrīd vīrietis jau ir pārtraucis darba attiecības ar Zemkopības ministriju un nav uzskatāms par valsts amatpersonu.

Foto: grani.lv, lvportals.lv

Komentāri