Olšteins plāno atstāt SM parlamentā sekretāra amatu, Mixnews.lv

Olšteins plāno atstāt SM parlamentā sekretāra amatu

фото

Politika | 2013. gada 25. februārī plkst. 18:03

Satiksmes ministrijas (SM) parlamentārais sekretārs Klāvs Olšteins nolēmis atstāt amatu ar 1.martu, kad pienākums pārstās pildīt pašreizējais satiksmes ministrs Aivis Ronis, ziņo LETA.

Olšteins skaidroja, ka apdomājis situāciju, parunājis ar ministru Roni un viņi nonākuši pie secinājuma, ka ir lietas, kas viņiem izdevušas - nepolitizēt nozari, izvairīties no lielām sadursmēm starp dažādām interešu grupām un citas. Tāpat esot jautājumi, pie kuriem jāturpina strādāt, piemēram, ceļu nozares attīstība.

Tomēr līdz ar Roņa aiziešanu arī Olšteins nolēmis atstāt parlamentārā sekretāra amatu. Olšteins norādīja, ka arī Saeimā kā deputātam viņam ir pietiekami daudz darba, piemēram, jāstrādā pie maksātnespējas likuma grozījumiem.

SM parlamentārais sekretārs tikšot izraudzīts neatkarīgo deputātu grupā, un pagaidām neesot izlemts, kurš šos pienākumus uzņemsies.

Kā ziņoja portāls Mixnews, vakantajam satiksmes ministra amatam tiks virzīts pašreizējais Satiksmes ministrijas (SM) valsts sekretārs Anrijs Matīss. Par šādu kandidatūru satiksmes ministra amatam vienojušies "Vienotības" pārstāvji un pie frakcijām nepiederošie deputāti, kuri, veidojot koalīciju, uzņēmušies politisko atbildību par šo ministriju. Savukārt uz valsts sekretāra amatu paredzēts izsludināt konkursu.

Atgādinām, ka satiksmes ministrs Aivis Ronis turpinās strādāt līdz 1.martam.

Foto: rus.tvnet.lv, grani.lv

Komentāri