Dombrovskis valdības sēdē aizrāda čalotājiem un aicina garlaikotos pamest telpu, Mixnews.lv

Dombrovskis valdības sēdē aizrāda čalotājiem un aicina garlaikotos pamest telpu

фото

Politika | 2013. gada 26. februārī plkst. 13:31

Ministru prezidents Valdis Dombrovskis (V) otrdien valdības sēdes laikā kārtējo reizi bija spiests atgādināt klātesošajiem par izdoto rezolūciju, kas noteic, ka sēžu zālē drīkst atrasties tikai tās personas, kuras ir saistītas ar konkrētā jautājuma izskatīšanu, ziņo LETA.

Pēc vairākas minūtes ilgušām klātesošo čalām, kas traucēja jautājuma izskatīšanu, Dombrovskis vērsās pie Valsts kancelejas pārstāvjiem, vaicājot, vai viņa izdotā rezolūcija tiek īstenota. "Izskatās, ka pārējie garlaikojas un pļāpā," secināja valdības vadītājs.

Tāpēc viņš aicināja tos, kuriem ir garlaicīgi, sēžu zāli pamest un turpināt savas sarunas ārpusē. Pēc šāda aizrādījuma sēžu zālē kļuva manāmi klusāks.

Dombrovskis pērn rudenī izdeva rīkojumu par valdībā izskatāmo jautājumu dokumentu laicīgu iesniegšanu Valsts kancelejai, kā arī noteica, ka valdības sēžu zālē var atrasties tikai tās personas, kas ir saistītas ar konkrētā jautājuma izskatīšanu.

Kopš šī rīkojuma izdošanas Dombrovskim nācies vairākkārt aizrādīt par rīkojuma neievērošanu, reiz pat apsaucot skaļos runātājus ar zvaniņa palīdzību.

Foto: Toms Norde, Valsts kanceleja

Komentāri