Valsts prezidenta likumdošanas un juridiskais padomnieks būs Reinis Bērziņš, Mixnews.lv

Valsts prezidenta likumdošanas un juridiskais padomnieks būs Reinis Bērziņš

фото

Politika | 2013. gada 28. februārī plkst. 15:07

No marta Valsts prezidenta Andra Bērziņa padomnieks likumdošanas un juridiskajos jautājumos būs līdzšinējais Patentu valdes direktors Reinis Bērziņš, ziņo LETA.

Kā informēja Prezidenta preses dienestā, Bērziņš ar atzinību absolvējis Rīgas Juridiskās augstskolas maģistratūras programmu "Tiesības un finanses" un Latvijas Universitātes Juridisko fakultāti, kurā ieguvis jurista kvalifikāciju. Iepriekš viņš ir bijis Tieslietu ministrijas parlamentārais sekretārs, pildījis Ministru prezidenta un aizsardzības ministra padomnieka pienākumus likumdošanas jautājumos, kā arī ieņēmis citus ar jurisprudenci saistītus amatus valsts pārvaldē.

Bērziņam ir arī maģistra grāds biznesa vadībā, kurš iegūts Šveices biznesa skolā, savukārt Banku augstskolā ir iegūts maģistra grāds starptautiskajās finansēs un banku darbībā.

Savukārt no 1.marta līdzšinējais Valsts prezidenta likumdošanas un juridiskais padomnieks Edgars Pastars uz nepilnu darba laiku pildīs Valsts prezidenta Konstitucionālo tiesību komisijas atbildīgā sekretāra pienākumus. Pastars pieņēmis izaicinājumu turpmāk darboties gan vairākos juridiskās literatūras izstrādes projektos, gan sākt jaunu darbību šaurākā juridiskajā specializācijā.

Atgādinām, ka Pastars prezidenta likumdošanas un juridiskā padomnieka amatu sāka pildīt 2011.gada 8.jūlijā.

Foto: lvportals.lv, lrpv.lv

Komentāri