Ušakovs: Dombrovska vēlme izkalpoties otro dienu Rīgā rada milzīgus sastrēgumus, Mixnews.lv

Ušakovs: Dombrovska vēlme izkalpoties otro dienu Rīgā rada milzīgus sastrēgumus

фото

Politika | 2013. gada 28. februārī plkst. 16:24

Līdz šim vēl nepieredzēti lieli sastrēgumi Rīgas ielās - tas ir rezultāts Valda Dombrovska vēlmei izkalpoties saviem ārvalstu viesiem, turklāt aizbildinoties ar "drošības apsvērumiem", savā profilā sociālajā tīklā "Facebook" norāda Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs.

"Rīgas dome nepieņēma lēmumu par šāda mēroga satiksmes ierobežojumiem. Mēs tikām nostādīti fakta priekšā – tieši kuras ielas jāslēdz. Turklāt mums joprojām nav iespēju pilnvērtīgi par to informēt rīdziniekus. Par precīzu satiksmes slēgšanas laiku mums paziņo tieši pirms tam, kad iela jau tiek slēgta," raksta Ušakovs.

Rīgas mērs atzīmē, ka neviens neiebilst pret to, ka šādu starptautisku forumu rīkošana ir liels ieguvums Rīgai un Latvijai, taču uzskata, ka valdībai nav jāizturas kā trešās pasaules valstu ministriem, ārzemju delegāciju ērtībām slēdzot pilsētu.

"Premjerministram ir jāsaprot, ka viņš uzņem viesus, nevis savus priekšniekus. Tas nav Ziemeļu metropoles cienīgi," uzsver Rīgas mērs.

Kā ziņoja portāls Mixnews, vakar vakarā noteikto satiksmes ierobežojumu dēļ galvaspilsētā izveidojās milzīgi sastrēgumi un sabiedriskais transports kavējās pat divas stundas, savukārt sodien ik pa brīdim tika ierobežota vai slēgta satiksme Akmens tilta abos virzienos.

Foto: mixnews.lv

Komentāri