"Reformu partijas" valdē ievēl Kulakovu un Antāni (papildināta), Mixnews.lv

"Reformu partijas" valdē ievēl Kulakovu un Antāni (papildināta)

фото

Politika | 2013. gada 2. martā plkst. 16:22

Pievienota 4.-6.rindkopa

"Reformu partijas" (RP) kongress šodien RP valdē ievēlēja Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētāju Žannu Kulakovu un RP Rīgas mēra amata kandidāti Ingu Antāni, ziņo LETA.

Savā uzrunā partijas biedriem Antāne cita starpā skaidroja, kā būtu jāpārvalda Rīga, savukārt Kulakova uzsvēra Latgales iespējas.

Kontekstā ar Daugavpils pašvaldību amatpersonu kukuļošanas krimināllietu Žannas Kulakovas ievēlēšana partijas valdē raisījusi vairāku biedru neizpratni.

Uz jautājumu, vai viņas ievēlēšana valdē saistībā ar Daugavpils korupcijas skandālu nemetīs ēnu uz RP, Kulakova uzsvēra, ka nav saistīta ar šo skandālu.

Viņa atzina, ka šis gadījums "noteikti mūsu pašvaldībai ir nepatīkama situācija", taču pagaidām tiesa par to nav pieņēmusi lēmumu. Ar šo jautājumu ir saistīts Kulakovas vietnieks no citas partijas, tāpēc uz RP tas neattiecas, piebilda Daugavpils domes priekšsēdētāja.

Kongresā arī ievēlēja Revīzijas komisiju - Silviju Saviču, Līgu Jansoni un Intu Jansonu.

Kā ziņoja portāls Mixnews, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Edmunds Sprūdžs nolēmis atkāpties no RP valdes locekļa amata un tāpēc šodien, RP ikgadējā kongresā, kurā tiek uzklausīts partijas vadības ziņojums par paveikto politikā 2012.gadā un prioritātēm 2013.gadā, tika ievēlēti jauni valdes locekļi.

Foto: daugavpils.lv, diena.lv

Komentāri