Matīss sola izvērtēt piedāvājumu iestāties partijā "Vienotība", Mixnews.lv

Matīss sola izvērtēt piedāvājumu iestāties partijā "Vienotība"

фото

Politika | 2013. gada 4. martā plkst. 08:37

Piedāvājums iestāties partijā "Vienotība" tiks izvērtēts ļoti nopietni, pirmdien intervijā Latvijas Radio atzina jaunievēlētais satiksmes ministrs Anrijs Matīss.

Viņš skaidroja, ka līdz šim nav bijis nevienā partijā. Viņš solījās "Vienotības" piedāvājumu izvērtēt ļoti nopietni un pieņemt lēmumu, gan nekonkretizējot, cik ilgā laikā tas varētu notikt.

Iepriekš ziņots, ka "Vienotībai" tika pārmests, ka tā nevēlas uzņemties politisko atbildību pār Satiksmes ministriju, kuru pārrauga kopā ar neatkarīgajiem deputātiem. Tāpēc "Vienotība" izteikusi piedāvājumu Matīsam pievienoties šim politiskajam spēkam.

Partāls Mixnews jau ziņoja, ka Saeima 1.martā ārkārtas sēdē satiksmes ministra amatā apstiprināja līdzšinējo Satiksmes ministrijas valsts sekretāru Anriju Matīsu.

Par Matīsu nobalsoja 73 deputāti no Reformu partijas, "Vienotības", kā arī pie frakcijām nepiederošie deputāti un opozīcijas pārstāvji - "Saskaņas centrs" un Zaļo un zemnieku savienība. Savukārt pret bija 12 koalīciju pārstāvošie deputāti no nacionālās apvienības.

_Foto: riga24.lv _

Komentāri