Pēc aiziešanas no SAB Kažociņš sevi redz publiskajā sektorā, Mixnews.lv

Pēc aiziešanas no SAB Kažociņš sevi redz publiskajā sektorā

фото

Politika | 2013. gada 7. martā plkst. 09:46

Pēc darba beigšanas Satversmes aizsardzības biroja (SAB) vadītāja amatā Jānis Kažociņš neplāno iesaistīties politikā.

Kažociņš trešdien intervijā LNT teica, ka gaidīšot piedāvājumus un tad lems par savu tālāko darbu. "Redzu savu nākotni publiskajā sektorā, - ar tādām zināšanām, kādas man ir pašlaik pēc darba SAB, man diez vai vajadzētu iet uz privāto sektoru," uzsvēra SAB vadītājs.

Biroja vadītāja amata kandidātu Kažociņš nevēlējās komentēt, norādot, ka tā ir Saeimas kompetence. "Mums [SAB] nevar un nedrīkst būt viedoklis par kandidātiem," sacīja Kažociņš

Portāls Mixnews jau ziņoja, ka Kažociņš iepriekš publiski ir paudis gandarījumu, ka atšķirībā no viņa paša pieredzes pēctecis parlamentā tiks ievēlēts atklātā balsojumā.

Tāpat Kažociņš izteica gandarījumu, ka viņu ir uzklausījis Valsts prezidents Andris Bērziņš un Nacionālā drošības padome (NDP), laicīgi vienojoties par kandidātu uz SAB vadītāja amatu, kas ļaus lietas "lēnā garā un saprātīgā veidā" nodot pēctecim.

Atgādināsim, ka NDP pagājušā piektdienā nolēma SAB direktora amatam virzīt Valsts prezidenta nacionālās drošības padomnieku, bijušo ģenerālprokuroru Jāni Maizīti. Par SAB direktora apstiprināšanu būs jālemj Saeimai.

Pašreizējais SAB direktors Kažociņš biroju vada kopš 2003.gada 2.maija. Augstajā amatā viņš tika apstiprināts divus termiņus pēc kārtas. Šā gada 2.maijā Kažociņam beigsies pilnvaru termiņš, bet trešo reizi viņš uz šo amatu nolēmis nekandidēt.

Foto: kasjauns.lv

Komentāri