EM valsts sekretāru Pūci plāno pārcelt darbā uz Satiksmes ministriju, Mixnews.lv

EM valsts sekretāru Pūci plāno pārcelt darbā uz Satiksmes ministriju

фото

Politika | 2013. gada 13. martā plkst. 17:59

Ekonomikas ministrijas (EM) valsts sekretāru Juri Pūci plānots pārcelt uz Satiksmes ministriju (SM), kur viņa amats būtu valsts sekretāra vietnieks Eiropas Savienības (ES) un nozaru jautājumos, ziņo "Nozare.lv".

EM ir sagatavojusi nepieciešamos dokumentus, lai Ministru kabinets par šīm izmaiņām varētu lemt nākamnedēļ, 19.marta sēdē. Savukārt jauno EM valsts sekretāru sākotnēji plānots izraudzīties no publiskajā sektorā strādājošo vidus, bet nepieciešamības gadījumā tiks izsludināts atklāts konkurss.

Ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts skaidroja, ka gan SM, gan EM ir vairāki valsts ekonomikas turpmākai attīstībai būtiski jautājumi un izaicinājumi, kuros nepieciešams visas vadības komandas atbalsts un kopīgs darbs.

"Tāpēc, ņemot vērā SM izteikto lūgumu un pārrunājot situāciju ar jauno satiksmes ministru, Pūci plānots pārcelt darbā uz vakanto SM valsts sekretāra vietnieka amatu. Mērķis ir nodrošināt abu ministriju vadības komandu labāku, saskaņotāku un atbildīgāku darbu pie prioritārajiem jautājumiem un to turpmākas virzības. Savukārt EM valsts sekretāru prioritāri meklēsim valsts pārvaldē strādājošo vidū, lai nodrošinātu operatīvāku EM sākto darbu pēctecību un tālāko virzību," sacīja Pavļuts.

Plānoto izmaiņu mērķis ir stiprināt SM darbu un kompetenci sadarbībā ar ES institūcijām un nozaru plānošanas jautājumos, kā arī nodrošināt EM vadības komandas ciešāku sadarbību, koordināciju un kopīgu darbu valdības deklarācijā noteikto un Ministra kabineta doto uzdevumu izpildē. Atbilstoši Valsts civildienesta likumā noteiktajai procedūrai satiksmes ministrs Anrijs Matīss un Pavļuts par šo priekšlikumu informējuši arī Pūci un uzklausījuši viņa viedokli.

Foto: nekrize.lv

Komentāri