Tiesības atrasties vēlēšanu zīmju čupiņas augšpusē iegūst Krievu savienība, Mixnews.lv

Tiesības atrasties vēlēšanu zīmju čupiņas augšpusē iegūst Krievu savienība

фото

Politika | 2018. gada 10. augustā plkst. 16:16

Ar pirmo numuru 13.Saeimas vēlēšanās startēs Latvijas Krievu savienība, tika noskaidrots Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) notikušajā parlamenta vēlēšanām reģistrēto deputātu kandidātu sarakstu numuru izlozē parlamenta Sarkanajā zālē.

Pirmais kārtas numurs dod tiesības atrasties vēlēšanu zīmju komplekta, kas tiek izsniegts vēlētājiem izvēles izdarīšanai, augšpusē.

фото

Ar otro numuru startēs Jaunā konservatīvā partija, ar trešo - "Rīcības partija", bet ceturtais numurs Saeimas vēlēšanās būs nacionālajai apvienībai "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK.

фото

Piekto kārtas numuru izlozēja partija "Progresīvie", bet sesto - Latvijas centriskā partija.

Septītais numurs izlozē tika partiju apvienībai "LSDSP/KDS/GKL", astotais - partijai "No sirds Latvijai", devītais - partijai "Saskaņa", bet desmitais - partiju apvienībai "Attīstībai/Par!".

фото

фото

фото

Latvijas Reģionu apvienība izlozēja 11.numuru, "Latviešu nacionālisti" - 12.kārtas numuru, bet 13.numurs tika partiju apvienībai "Jaunā Vienotība".

Ar 14.numuru Saeimā startēs "Par Alternatīvu", 15.kārtas numurs būs partijai "KPV LV", bet pēdējais kandidātu saraksts vēlēšanu biļetenu komplektā ar 16.numuru būs Zaļo un zemnieku savienība.

фото

фото

фото

фото

фото

13.Saeimas vēlēšanas notiks oktobra pirmajā sestdienā.

Foto: Saeimas kanceleja, mixnews.lv

Komentāri