"Vienotība" apstiprina kandidātu sarakstu Rīgas domes vēlēšanām, Mixnews.lv

"Vienotība" apstiprina kandidātu sarakstu Rīgas domes vēlēšanām

фото

Politika | 2013. gada 19. martā plkst. 11:28

Partijas "Vienotība" valde apstiprinājusi deputātu kandidātu sarakstu 1.jūnijā gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām Rīgā, ziņo LETA.

Kā informēja partijas preses sekretāre Laila Timrota, saraksta līdere ir Sarmīte Ēlerte, bet vēlēšanās kandidēs arī "Vienotības" Rīgas domes frakcijas priekšsēdētājs Olafs Pulks, partijas Rīgas programmas direktors Pēteris Viņķelis un Latvijas Automoto biedrības prezidents Juris Zvirbulis.

"Vienotības" kandidātu vidū ir arī Ministru prezidenta padomnieks kultūras un politikas plānošanas jautājumos Ints Dālderis, Rīgas domes deputāti Baiba Brigmane un Ēriks Škapars, Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas docents, Rīgas domes deputāts Elmārs Vēbers, "Vienotības" Rīgas nodaļas valdes loceklis, Rīgas domes deputāts Valdis Gavars, nekustamo īpašumu pārvaldnieks, Rīgas domes deputāts Juris Viņķelis, kā arī ārsts, bērnu ķirurgs, Rīgas domes deputāts profesors Aigars Pētersons, Pasaules Dabas Fonda valdes priekšsēdētājs Uģis Rotbergs un citi.

Vienotības" programmas galvenie mērķi ir laba izglītība, labs darbs un labs mājoklis ikvienam. Tās centrā ir strādājoša ģimene - cilvēki, kuri ar savu darbu nopelna iztiku gan vecākiem, gan bērniem.

Paužot savu redzējumu par Rīgas attīstību, "Vienotības" Rīgas vēlēšanu saraksta kandidāti uzsver, ka Rīga nav Maskavas tradīciju atbalss. Rīgas uzdevums ir tiekties uz Ziemeļeiropas dzīves kvalitāti, jo tieši tur atrodas pasaules izglītotākie, laimīgākie, turīgākie, taisnīgākie un radošākie cilvēki pasaulē.

Foto: dinaburg.eu, telegraf.lv

Komentāri