Dzelzs vilks: Viss gāja pa gaisu! , Mixnews.lv

Dzelzs vilks: Viss gāja pa gaisu! (1)

фото

Rīga 2014 | 2014. gada 7. janvārī plkst. 20:02

2013.gada nogalē rokgrupas "Dzelzs vilks" mūziķi, piedaloties Ievai Strodei, Valērijam Cīrulim un citiem viesiem, "Dzelzs vilks Jauno Jāņu orķestris" izdeva albumu "Kālabad". Arī taustiņinstrumentālistam Kasparam Tobim iznāca albums "Concert for 7 Synthesizers". Kaspars kopā ar Juri Kaukuli ir radījuši mūziku Olgas Žitlūhinas laikmetīgās dejas izrādei "Ārā". Jaunie darbi tiks atrādīti arī 2014.gadā, kas, starp citu, tika sagaidīts Vecrīgā koncertējot.

"Jutām, ka kaut kas trūkst, ka gribētos dzirdēt sievietes balsi, vijoli. Tagad mums ir brīnišķīga dziedātāja Ieviņa. Viņai albumā ir arī solo. Tagad mēs esam organiska grupa, nevis tikai projekts, kas satikās pirms koncertiem. Studijā gāja vaļā! Viss gāja pa gaisu! Visi kliedza, bļāva! Viss notika! Un beigās gatava bija plate ar daudz emocijām." – par "Dzelzs vilks Jauno Jāņu orķestri" stāsta Juris Kaukulis.

Kaukulis turpina: "Ar mūzikas starpniecību tu ieskaties nākotnē, spēlē to tagad, bet dziesmu teksti ir no pagātnes. Šāda forma, manuprāt, ir izaicinājums prātam, ļauties brīvībai, ļauties nākotnei! Un tā "Kālabad" ļoti labi iederas Sigulda 2014 koncepcijā."

Nākamajā nedēļā 18.un 19.janvārī albums "Kālabad" tiks prezentēts Siguldas kultūras centra Kino zālē.

Komentāri 1
Krista Schumannpirms 5 gadiem
Interesanta Intervija.Paldies Aigai.