Gatavojoties Eiropas kultūras galvaspilsētas atklāšanai, Rīgā ierobežos satiksmi, Mixnews.lv

Gatavojoties Eiropas kultūras galvaspilsētas atklāšanai, Rīgā ierobežos satiksmi

фото

Rīga 2014 | 2014. gada 17. janvārī plkst. 09:17

Gatavojoties Eiropas kultūras galvaspilsētas atklāšanas pasākumiem, dažviet Rīgas centrā jau piektdienas vakarā tiks ierobežota satiksme, aģentūru LETA informēja Rīgas domē.

11.novembra krastmalas posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai no pl.20 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana. 18.janvārī "Rīga 2014" Eiropas kultūras galvaspilsētas atklāšanas pasākumu laikā šajā posmā satiksme visu diennakti būs slēgta.

Piektdien no pl.7 līdz pl.23 transportlīdzekļiem tiks aizliegts apstāties un stāvēt Aspazijas bulvāra posmā no iebrauktuves Nacionālās operas stāvvietā līdz Kaļķu ielai.

Savukārt no pl.22 līdz 19.janvāra pl.8 tiks slēgta transportlīdzekļu un gājēju satiksme uz AB dambja.

Nedēļas nogalē daudzviet Rīgā tiks slēgta satiksme. 18.janvārī no pl.18.30 līdz 19.15 nepieciešamības gadījumā tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme uz visa Akmens tilta, izņemot sabiedrisko transportu.

No pl.11.30 līdz 16 transportlīdzekļu satiksme tiks slēgta arī Krišjāņa Barona ielas posmā no Elizabetes ielas līdz Raiņa bulvārim, izņemot sabiedrisko transportu, pagriezienā pa labi no Elizabetes ielas, virzienā uz Krišjāņa Barona ielu, Merķeļa ielas posmā no Marijas ielas līdz Brīvības ielai, izņemot sabiedrisko transportu posmā no Marijas ielas līdz Inženieru ielai, kā arī Alfrēda Kalniņa ielā.

Satiksme tiks slēgta arī Raiņa bulvāra posmā no Krišjāņa Valdemāra ielas līdz Krišjāņa Barona ielai, Brīvības bulvārī no Raiņa bulvāra līdz Merķeļa ielai, Brīvības bulvārī no Kalpaka bulvāra līdz Raiņa bulvārim, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāra posmā no Smilšu ielas līdz Kaļķu ielai, Aspazijas bulvāra posmā no Kaļķu ielas līdz Teātra ielai.

Tāpat satiksme tiks slēgta arī Uzvaras bulvāra posmā no Raņķa dambja līdz Akmens tiltam un Akmens tilts līdz 11.novembra krastmalai centra virzienā, Mūkusalas ielas uzbrauktuvē uz Akmens tilta, Valguma iela posmā no Akmens ielas līdz Uzvaras bulvārim, kā arī Kaļķu ielas posmā no 11.novembra krastmalas līdz Šķūņu ielai.

Lielākā daļa šo ierobežojumu neattieksies uz sabiedrisko transportu. Nepieciešamības gadījumā no pl.18.30 līdz 20.30 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme, izņemot sabiedrisko transportu, arī Zigfrīda Annas Meierovica bulvāra posmā no Smilšu ielas līdz Kaļķu ielai un Aspazijas bulvāra posmā no Kaļķu ielas līdz Teātra ielai.

Sestdien no pl.20 līdz pasākuma beigām "Arēnā Rīga" tiks aizliegts transportlīdzekļiem apstāties un stāvēt Skanstes ielas posmā no Mālpils ielas līdz Jāņa Daliņa ielai. Savukārt koncerta apmeklētājiem būs atļauts apstāties un stāvēt saskaņā ar uzstādītajām ceļa zīmēm Jāņa Dikmaņa ielas posmā no Grostonas ielas līdz Skanstes ielai un Grostonas ielas posmā no Mālpils ielas līdz Jāņa Daliņa ielai.

Neskaidrību gadījumā iedzīvotāji var zvanīt Rīgas domes Satiksmes departamenta speciālistam pa tālruni 67012708.

Komentāri