Rīga 2014 pasākums notiks arī Nabaklab, Mixnews.lv

Rīga 2014 pasākums notiks arī Nabaklab

фото

Rīga 2014 | 2014. gada 17. janvārī plkst. 10:49

No 17. līdz 19. janvārim Rīgas pilsētas centrā ar dažādiem kultūras un izklaides pasākumiem tiks plaši atzīmēts Rīgas – Eiropas kultūras galvaspilsētas gada sākums, tā devīze ir "Tu un tagad". Pasākuma ietvaros klubā "Nabaklab" notiks filmas "Tērauds" pirmizrāde un vairāki muzikāli priekšnesumi.

Projekta pamatā ir jaunās latviešu neatkarīgās filmas "Tērauds" pirmizrāde un tai atbilstoša koncertprogramma. Filma "Tērauds" ir stāsts par kinoteātra "Rīga" afišu mākslinieku. Viena diena mākslinieces Madaras dzīvē, kas sākas un beidzas uz tilta. Scenārija autores ir Zane Kraujiņa, Elza Feldmane, Madara Kļavinska, režisore – Elza Feldmane. Filmā "Tērauds" dziramo mūziku sacerējuši Kaspars Putriņš, Sniedze Prauliņa un grupa "Amorālā psihoze".

  1. un 18. janvārī filmas pirmizrāde paredzēta pl. 19:00, savukārt pēc tās, abus vakarus uz "Nabaklab" skatuves kāps kinolentes noskaņām atbilstoši mūziķi – piektdien tā būs apvienība "Amorālā psihoze" un dīdžejs Uldis Rudaks, bet sestdien, "Apziņas parazīti" un dīdžeju apvienība "Ej apskrieties".
Komentāri