Sestdien Esplanādē notiks ziemošanās kopā ar Rīgas Bebru, Mixnews.lv

Sestdien Esplanādē notiks ziemošanās kopā ar Rīgas Bebru

фото

Rīga 2014 | 2014. gada 13. februārī plkst. 11:49

Sestdien, 15.februārī, Rīga 2014 programmas ietvaros Esplanādē notiks festivāls "Rīgas Ziemošanās 2014". Jau no pl.17:00 uz "Rīgas Ziemošanās" skatuves uzstāsies grupas "Carnival Youth", "Oranžās brīvdienas", "Gapoljēri", "Pulsa efekts", kā arī Goran Gora. Koncertprogrammas noslēgumā uzstāsies grupa "Bermudu divstūris". Pasākums bez maksas.

Pasākumā apmeklētājiem Esplanādē būs iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs, kas balstītas uz rakstnieka Sergeja Timofejeva un mākslinieka Reiņa Pētersona neparastajiem "Rīgas stāstiem" par Rīgas kanāla Bebru, Melno kaķi, Lielo Kristapu, Pētergaili un Skursteņslauķiem. Tāpat varēs ieteikt jaunus Rīgas simbolus nākamajiem "Rīgas stāstiem".

Tāpat Rīgas Ziemošanās laikā ikviens apmeklētājs kopā ar Rīgas Bebru varēs piedalīties bebra dejā, dziedāt kaķu korī, cept skursteņslauķu zefīru, skaitīt zvaigznes, zīmēt ar ogli vai uzņemt savu bebringa foto.

Ikviens interesents ar "Rīgas stāstiem", kuros apkopoti pirmie stāsti par Rīgas simboliem un viņu piedzīvojumiem, var iepazīties 13.februāra laikrakstā DIENA vai kultūras portālā www.riga2014.org.

Rīgas Ziemošanās dos iespēju ikvienam gan mākslas darbnīcās, gan prāta spēlēs satikties un iedraudzēties ar Rīgas simboliem, kuri, kā izrādās, tik daudz jauna, nezināma un aizraujoša var mums pavēstīt par Rīgu.

Rīgas Ziemošanās ir Eiropas kultūras galvaspilsētas tematiskās līnijas "Rīgas karnevāls" notikums, kas bagātina Rīgas kultūras norises ziemas periodā. Eiropas kultūras galvaspilsētas programmu organizē Nodibinājums Rīga 2014 sadarbībā ar valsts, pašvaldības un nevalstiskajām kultūras organizācijām, radošajām apvienībām. Programmu finansē Rīgas dome, Kultūras ministrija un Eiropas Komisija. Rīga 2014 programmas partneris ir Lattelecom, kas arī nodrošina tehnoloģisko atbalstu.

Foto:Dace Garante

Komentāri