Rīga 2014 izsludina konkursu starptautisku kultūras konferenču organizēšanai, Mixnews.lv

Rīga 2014 izsludina konkursu starptautisku kultūras konferenču organizēšanai (1)

фото

Rīga 2014 | 2014. gada 23. februārī plkst. 09:46

Nodibinājums "Rīga 2014" izsludina konkursu starptautisku kultūras konferenču organizēšanai, aģentūru LETA informēja nodibinājuma "Rīga 2014" sabiedrisko attiecību programmas vadītājs Mārtiņš Drēģeris.

Kultūras konferenču atbalsta programmas mērķis ir veicināt darījumu tūrismu un nodrošināt augstvērtīgu kultūras konferenču organizēšanu Rīgā.

Viens no starptautisko kultūras konferenču organizēšanas mērķiem, Rīgai esot Eiropas kultūras galvaspilsētai, ir piesaistīt vairāku dienu ceļotājus, kas sniedz arī ekonomiski lielāku ieguldījumu valsts tautsaimniecībā. Kultūras konferenču atbalsta programma dos iespēju pieaicināt starptautiska līmeņa kultūras nozares pārstāvjus un ekspertus, kam kultūras jomā parasti trūkst līdzekļu. Augstas kvalitātes starptautisko kultūras pasākumu norise nostiprinās arī Rīgas kā kultūras metropoles tēlu un veicinās Latvijas starptautisko atpazīstamību.

Konkursā fiziskas un juridiskas personas var pieteikt starptautiskus kongresus, konferences, kopsapulces un konkursus, kuros vismaz 60% dalībnieku ir ārvalstu viesi. Pasākumam jānotiek vismaz divas dienas, un programmā jābūt kultūrtūrisma aktivitātei ārpus Rīgas.

Pieteikumus konferenču organizēšanai "Rīga 2014" birojā jāiesniedz līdz 10.martam pl.11. Birojs atrodas Rīgā, K.Valdemāra ielā 5, 202.kabinetā.

Foto: Kaspars Garda, Rīga 2014

Komentāri 1
1UYwVnEpfdspirms 4 gadiem
Shiver me timbers, them's some great inrfnmatioo.