Rīga 2014 izsludina konkursu starptautisku kultūras konferenču organizēšanai, Mixnews.lv

Rīga 2014 izsludina konkursu starptautisku kultūras konferenču organizēšanai

фото

Rīga 2014 | 2014. gada 24. februārī plkst. 18:53

Nodibinājums Rīga 2014 aicina pietiekties starptautisku kultūras konferenču organizēšanai. Kultūras konferenču atbalsta programmas mērķis ir veicināt darījumu tūrismu un nodrošināt augstvērtīgu kultūras konferenču organizēšanu Rīgā.

Viens no starptautisko kultūras konferenču organizēšanas mērķiem, Rīgai esot Eiropas kultūras galvaspilsētai, piesaistīt vairāku dienu ceļotājus, kas attiecīgi sniedz arī ekonomiski lielāku ieguldījumu valsts tautsaimniecībā. Kultūras konferenču atbalsta programma dos iespēju pieaicināt starptautiska līmeņa kultūras nozares pārstāvjus un ekspertus, kam kultūras jomā parasti trūkst līdzekļu. Augstas kvalitātes starptautisko kultūras pasākumu norise nostiprina Rīgas kā kultūras metropoles tēlu un veicina Latvijas starptautisko atpazīstamību.

Konkursa ietvaros fiziskās un juridiskās personas aicinātas pieteikt starptautiskus kongresus, konferences, kopsapulces un konkursus, kuros vismaz 60 procentu dalībnieku ir ārvalstu viesi, kas notiek vismaz divas dienas un programmā ietverta kultūrtūrisma aktivitāte ārpus Rīgas.

Pieteikumus konferenču organizēšanai Rīga 2014 birojā jāiesniedz līdz 2014.gada 10.martam pl.11.00 Rīgā, K.Valdemāra ielā 5, 202.kabinetā.

Plašāka informācija un konkursa noteikumi publicēti nodibinājuma Rīga 2014 oficiālajā mājaslapā http://office.riga2014.org

Komentāri