Jau var iegādāties biļetes Stūra mājas apmeklējumam , Mixnews.lv

Jau var iegādāties biļetes Stūra mājas apmeklējumam

фото

Rīga 2014 | 2014. gada 23. aprīlī plkst. 20:12

No trešdienas, 23.aprīļa, sākas biļešu iepriekšpārdošana Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas projekta "Stūra māja. Lieta Nr.1914/2014" apmeklējumam.

VDK ēka jeb Stūra māja Latvijas okupācijas laikā kļuva par totalitārās varas spilgtāko simbolu. Ar projektu "Stūra māja. Lieta Nr.1914/2014" Eiropas kultūras galvaspilsētas programma rosina diskutēt par Stūra mājas likteni, lai vienlaikus atvērtu durvis un saskartos ar ēkā ieslēgto pieredzi, likteņiem, tos pilnībā apzinoties, izprotot un pārādot.

Stūra māja apskatei būs pieejama līdz 19.oktobrim, piedāvājot pirmā stāva pamatekspozīciju "Izstaigā stūra māju" (bezmaksas), ekskursiju "Čekas pagrabos" gidu pavadībā un piecas izstādes, kas no dažādiem skatpunktiem traktē cilvēka un varas attiecības par cilvēku un varu: "Draudzības (re)konstrukcija", "Latvieša koferis", "Par spīti visam", "10 lietu stāsti par cilvēku un varu" un "Liktens lietu muzejs".

Biļetes ir iegādājamas internetā vietnē "www.bilesuserviss.lv" un "Biļešu serviss" tirdzniecības vietās. 1.maija biļetes varēs iegādāties arī "Stūra mājas kasē".

Komentāri