No LTV aiziet arī diktore Ilva Liepiņa, Mixnews.lv

No LTV aiziet arī diktore Ilva Liepiņa

фото

Sabiedrība | 2013. gada 3. janvārī plkst. 11:00

Darbu Latvijas Televīzijā nolēmusi pamest arī pazīstamā diktore Ilva Liepiņa, kas jau pirms Ziemassvētkiem iesniegusi atlūgumu LTV vadībai, raksta portāls "kasjauns.lv".

Pēc sabiedriskā medija pagaidu vadītāja Ginta Miķelsona teiktā, viņš vēl plānoo tiksies ar Liepiņu, lai izrunātu aiziešanas iemeslus.

"Noteikti satikšos ar viņu, lai izrunātu, kas bija tie apstākļi, kas lika viņai par to izšķirties, lai uzklausītu pa tiešo arī rekomendācijas, kas bija tas, kas nebija kārtībā viņas skatījumā," norādīja Miķelsons.

Žurnālam "Privātā Dzīve" Ilva Liepiņa atklājusi: ja viņa būtu jauns darbinieks, kurš nezina, kā bijis kādreiz, viņa, iespējams, sakostu zobus un paciestu. Tomēr viņai ir 10 gadu pieredze Latvijas Televīzijā, un, viņasprāt, LTV iet radikālu pretēju ceļu, kāds tai būtu jāiet.

"Tas galīgi nesaskan ne ar maniem ētikas kritērijiem, ne profesionālajiem uzstādījumiem," sarunā ar žurnālu skaidrojusi Liepiņa.

Atgādinām, ka nesen no LTV ziņu dienesta aizgāja arī ilggadējais tās žurnālists Arnis Krauze, savukārt ilggadējais LTV vadītājs Edgars Kots pērā gada nogalē pameta savu amatu, tā vietā stājoties mediju koncerna A/S "Diena" vadības ierindā.

Komentāri