Aptauja: Gandrīz trešā daļa pilsoņu atbalsta "Saskaņas centru", Mixnews.lv

Aptauja: Gandrīz trešā daļa pilsoņu atbalsta "Saskaņas centru"

фото

Sabiedrība | 2013. gada 3. janvārī plkst. 16:34

Ja pašvaldību vēlēšanas notiktu tagad, lielākā daļa - 29% Latvijas ekonomiski aktīvo pilsoņu vecumā no 18 līdz 55 gadiem balsotu par partiju "Saskaņas centrs" (SC). Tikpat daudz aptaujāto norādījuši, ka viņiem nav konkrēta viedokļa par šo jautājumu.

Kā liecina pēc "LNT" pasūtījuma veiktā pētījuma rezultāti, ievērojami mazāk Latvijas pilsoņi šajā vecuma grupā pauduši atbalstu partijai "Vienotība"- 10%, nacionālajai apvienībai VL-TB/LNNK - 9%, "Zaļo un zemnieku savienībai" - 6%. Par "Reformu partiju" pašlaik balsotu tikai 3% iedzīvotāju, bet par kādu citu partiju - 2% ekonomiski aktīvo iedzīvotāju.

Savukārt 12% aptaujāto norādījuši: gadījumā, ja pašvaldības vēlēšanas notiktu šodien, viņi vēlēšanās nepiedalītos, bet gandrīz trešdaļai - 29% - Latvijas pilsoņu vecumā no 18 līdz 55 gadiem nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Pētījums tika veikts laikā no pērnā gada 18. līdz 20.decembrim, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 800 ekonomiski aktīvos Latvijas iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Foto: mixnews.lv

Komentāri