Buļļupē noslīcis vēl viens bļitkotājs, Mixnews.lv

Buļļupē noslīcis vēl viens bļitkotājs

фото

Sabiedrība | 2013. gada 3. janvārī plkst. 18:10

Pēc vairāku stundu ilgiem meklēšanas darbiem glābēji šodien Buļļupes dzelmē atraduši vēl viena zemledus makšķernieka mirstīgās atliekas.

Šis vīrietis no dzīves šķīries tieši tajā pašā vietā, kur otrdien bija noslīcis pirmais šosezon bojā gājušais bļitkotājs.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) preses pārstāve Inga Vetere, vakar vakarā tika saņemts izsaukums uz Buļļupi Rīgā, iepretim Lielās ielas galam.

Iedzīvotāji ziņoja, ka uz ledus atrodas makšķerēšanas piederumu kaste, bet paša bļitkotāja nav.

VUGD darbinieki nekavējoties ieradās notikuma vietā un konstatēja, ka uz ledus esošā kaste, par kuru bija ziņojuši iedzīvotāji, nepieder tam pašam bļitkotājam, kurš bija noslīcis jau dienu iepriekš.

Makšķerēšanas piederumu īpašnieku glābēji nekur tuvumā neatrada.

Šorīt ap plkst.9.30 VUGD darbinieki vēlreiz ieradās tai pašā vietā un sāka, iespējams, noslīkušā bļitkotāja meklēšanas darbus zem ūdens. Ap plkst.14.30 četru metru dziļumā aptuveni 30 metru attālumā no Buļļupes krasta VUGD nirēji atrada noslīkuša vīrieša mirstīgās atliekas, izcēla tās no ūdens un nodeva Valsts policijas darbiniekiem.

Līdz ar to šis ir jau otrais šosezon Latvijā noslīkušais zemledus makšķernieks.

VUGD atgādina, ka ledus šajā siltajā laikā kļūst trausls, tāpēc pastaigāties un makšķerēt uz tā ir ļoti bīstami. Īpaši bīstamas ir tās vietas ūdenstilpēs, kas atrodas niedru un krasta tuvumā, zem tiltiem, pārvadiem, kā arī tur, kur ieplūst siltāki ūdeņi.

Ja cilvēks ielūzis ledū, apkārtējiem nekavējoties ir jāizsauc glābšanas dienests, zvanot uz tālruni 112.

foto: ltvzinas.lv

Komentāri