Pēc ugunsgrēka Ķekavas kopmītnēs vairāki cilvēki palikuši bez pajumtes, Mixnews.lv

Pēc ugunsgrēka Ķekavas kopmītnēs vairāki cilvēki palikuši bez pajumtes

фото

Sabiedrība | 2013. gada 4. janvārī plkst. 19:44

Pēc ugunsgrēka kopmītņu tipa ēkā Ķekavā, Gaismas ielā, bez dzīvojamās platības palikuši aptuveni 20 cilvēki, no kuriem puse jau vērsusies pēc palīdzības pašvaldībā, ziņo aģentūra LETA.

Kā pavēstīja Ķekavas novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību un konsultatīvās atbalsta daļas vadītāja Ginta Logina, pašvaldībā šovakar saņemti aptuveni desmit cilvēku lūgumi viņus izmitināt. Pašvaldība jau tagad devusi šiem cilvēkiem pajumti, kā arī nodrošinājusi viņus ar sviestmaizēm un siltu tēju.

"Cilvēki tiekot izmitināti tās pašas mājas otrā galā, kur atrodas sociālās aprūpes centrs, kas ugunsgrēkā nav skarts. Ja pieteiksies vēl cilvēki un būs vajadzīgas plašākas telpas, gultas tiks izvietotas arī Reģionālās pašvaldības policijas ēkā," sacīja Logina.

Viņa pauda cerību, ka jau tuvākajā laikā bez pajumtes palikušie cilvēki varēs atgriezties savās mājās. Lai gan uguns pamatā iznīcinājusi kopmītņu koridoru, izdegušas arī divas istabiņas, kuru iemītniekiem Ķekavas novada pašvaldība apņēmusies piešķirt citu dzīvesvietu.

Kā ziņoja portāls Mixnews, šajā pēcpusdienā izcēlās ugunsgrēks kopmītņu tipa ēkā Ķekavā, Gaismas ielā. Piecstāvu ēkā ar atklātu liesmu pamatā dega ceturtā stāva koridors 30 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēka rezultātā cieta trīs sievietes.

Foto: pribalt.info

Komentāri