Freimanis: Mana kļūšana par "Dienas" galveno redaktoru vēl ir tikai varbūtības līmenī, Mixnews.lv

Freimanis: Mana kļūšana par "Dienas" galveno redaktoru vēl ir tikai varbūtības līmenī

фото

Sabiedrība | 2013. gada 4. janvārī plkst. 20:13

Tas, vai sociālo pētījumu aģentūras "Latvijas fakti" līdzīpašnieks un vadītājs Aigars Freimanis kļūs par laikraksta "Diena" galveno redaktoru, vēl ir tikai varbūtības līmenī, biznesa portālam "Nozare.lv" pavēstīja "Latvijas faktu" vadītājs.

Tāpat viņš norādīja, ka viņam nav vēl zināms termiņš, līdz kuram sniegt atbildi piedāvājumam kļūt par "Dienas" galveno redaktoru.

"Tas ir atkarīgs no pārrunām ar "Dienas" vadību pirmdien, 7.janvārī," sacīja Freimanis.

Viņš arī apstiprināja, ka par iespējamu sadarbību ar "Dienu" sarunas notikušas jau pagājušā gada vasarā. Toreiz viņš runājis ar 2012.gada aprīlī "Dienas" valdē ievēlēto Jāni Gavaru.

Vēlāk esot bijusi tikšanās arī ar 2012.gada 31.decembrī valdes priekšsēdētāja amatu atstājušo Normundu Staņēviču, kā arī patlaban vēl esošo galvenā redaktora pienākumu izpildītāju un izdevniecības "Dienas mediji" galveno redaktoru Gunti Bojāru un "Dienas" padomes priekšsēdētāju Jāni Maršānu.

Sociologs arī atklāja, ka "Dienā" saistībā ar plānoto mediju produktu klāsta palielināšanu ir paredzētas arī strukturālas izmaiņas, taču plašāko informāciju šajā jautājumā nesniedza.

Uz jautājumu, vai gadījumā, ja viņš kļūs par "Dienas" galveno redaktoru, tas varētu kaut kā ietekmēt "Latvijas faktu" darbību vai ieviest izmaiņas tirgus un sociālo pētījumu biznesa tirgū, Freimanis atbildēja, ka tas nekādi to neietekmēs uzņēmuma darbību vai tirgus un sociālo pētījumu biznesa tirgu.

Foto: Māris Morkāns, MIX MEDIA GROUP

Komentāri