"Ceļu pārvaldes" darbinieki rīko protesta akciju, Mixnews.lv

"Ceļu pārvaldes" darbinieki rīko protesta akciju

фото

Sabiedrība | 2013. gada 4. janvārī plkst. 21:45

Šodien pēcpusdienā AS "Ceļu pārvalde" darbinieki - pārdesmit cilvēku - sarīkoja mītiņu uzņēmuma vadītāja Jāņa Zauera-Zaula un atlaisto kolēģu aizstāvībai, ziņo "TV3".

"Viņš ir vienīgais cilvēks, kas "pacēla" uzņēmumu, visi iepriekšējie bija afēristi. Zauers-Zauls vislabāk pārzina visas lietas, kas saistās ar ceļu lietām. Šī kampaņa ir miermīlīga, bet esam gatavi darīt visu un cīnīties visiem spēkiem, lai panāktu, lai viņš paliek amatā," pauda sapulcējušies cilvēki.

Tāpat viņi norādīja, ka ir sagatavojuši vēstuli Rīgas domes priekšsēdētājam Nilam Ušakovam, kurā teikts, ka mērs, atlaižot divus pārvaldes darbiniekus, rīkojies pārāk asi.

"Esam uzrakstījuši iesniegumu Ušakovam, ka ļoti pārdzīvojam līdzšinējos notikumus. Tomēr jāsaprot, ka aukstais asfalts bedrītēs pieblietēts ar kājām, jo transporta kustība bija diezgan liela, turklāt asfaltu vēlāk pieblietē arī braucošie transportlīdzekļi. Tā tas notiek visā Eiropā. Internetā ievietotajā video redzamajam nebija jābūt par iemeslu, kādēļ tiek atlaisti darbinieki," norādīja mītiņa dalībnieki.

Kā ziņoja portāls Mixnews, Ušakovs nolēmis lūgt AS "Ceļu pārvalde" padomei izvērtēt Zauera-Zaula atbilstību ieņemamajam amatam saistībā ar internetā ievietoto aculiecinieka videomateriālu, kurā redzams, kā strādnieki remontē ielu bedrītes, vienkārši aizberot tās un piemīdot ar kāju, nevis izmantojot specializētu tehniku.

Foto: images.andale.com

Komentāri