"BENU aptiekas": Latvijas sievietes ir ļoti konservatīvas intīmās higiēnas produktu izvēlē, Mixnews.lv

"BENU aptiekas": Latvijas sievietes ir ļoti konservatīvas intīmās higiēnas produktu izvēlē (1)

фото

Sabiedrība | 2013. gada 6. janvārī plkst. 12:37

Latvijas sievietes ir ļoti konservatīvas intīmās higiēnas produktu izvēlē, biznesa portālam "Nozare.lv" teica "BENU aptieku" pārdošanas attīstības vadītājs Egils Tēbelis.

Tas varētu būt viens no iemesliem, kāpēc teju pirms gada "BENU aptieku", kas tolaik vēl darbojās ar zīmolu "Ģimenes aptiekas", produktu klāstā ieviesto menstruālo piltuvju pārdošanas apjomi līdz šim esot bijuši samērā nelieli. To apgrozījums "BENU aptiekās" neesot pat 1% no kopējā intīmai higiēnai paredzēto produktu apgrozījuma.

Kā vēl vienu iemeslu Tēbelis minēja iespēju, ka sievietēm varētu trūkt informācijas par šo inovatīvo intīmās higiēnas produktu.

Kā ziņots, "Ģimenes aptiekās" intīmās higiēnas produkts - vairākkārt lietojamas menstruālās piltuves "Lunette" - pārdošanā ir jau no 2012.gada februāra vidus. Piltuves paredzētas izmantošanai menstruāciju laikā sievietēm reproduktīvā vecumā.

Piltuves iespējams lietot kopā ar dažādiem kontracepcijas līdzekļiem - spirāli, diafragmu, vaginālo riņķi.

Kā liecina tirgotāju sniegtā informācija, menstruāciju laikā piltuvi ievieto makstī, kur tā piemērojas maksts sieniņām. Dažas reizes dienā piltuve jāizņem, jāiztukšo un jāizmazgā. Piltuvi var neizņemt līdz pat 12 stundām.

Salīdzinājumā ar higiēniskajiem tamponiem vai paketēm piltuve neizsusina maksts gļotādu, kā arī nerada mākslīgi mitru, saspiestu vidi.

"BENU aptiekās" būšot nopērkamas divu izmēru higiēniskās piltuves. Finansiālais ieguldījums tajās atmaksājoties vidēji piecos mēnešos, jo, menstruālo piltuvi pareizi kopjot, to var lietot desmit līdz 15 gadus.

Foto: no vietnes beverlyhillsmatchmaker.wordpress.com

Komentāri 1
lienapirms 6 gadiem
Vairākas reizes dienā jāiztukšo un jāizmazgā... Gribētu redzēt, kā to var izdarīt ofisa kopējā tualetē, kur izlietnes ir ārpus kabīnes, un, ja tai brīdī ir stipras mēnešreizes, kā to vispār var izzveikt, pat ja neviens "netrāpās" pa ceļam no poda uz izlietni: jānopilina grīda vai veļa? Tāda pati problēma mājās, ja tualete ir atsevišķi no vannas istabas un tajā nav izlietnes. Tas nozīmē, ka vajadzīgas vismaz divas piltuves.