Laikrakstu "Diena" turpmāk vadīs sociologs Aigars Freimanis, Mixnews.lv

Laikrakstu "Diena" turpmāk vadīs sociologs Aigars Freimanis

фото

Sabiedrība | 2013. gada 7. janvārī plkst. 15:02

Šodien, pēc sarunas ar A/S "Diena" valdi, kurā pārrunāti sadarbības principi, panākta vienošanās, ka par laikraksta "Diena" galveno redaktoru kļūst Aigars Freimanis.

Galvenā redaktora pienākumus A.Freimanis sāks pildīt ar šā gada 7.janvāri, informē "Diena".

Tiekoties ar valdi, A.Freimanis ir pārrunājis redakcijas pārvaldes formātu, struktūru un redakcionālo neatkarību. Valdes uzstādītais stratēģiskais mērķis ir stiprināt medija līderpozīcijas, paplašināt auditoriju.

"Pirmo reizi man piedāvāja kļūt par Dienas galveno redaktoru vēl pagājušā gada vasarā. Saņemot šādu piedāvājumu, es augsti vērtēju man izrādīto cieņu. Līdz šim gan kā sociologs, gan kā "Dienas" abonents, lasītājs esmu aktīvi sekojis Dienas attīstībai. Tādēļ, pirms piekrist, esmu rūpīgi apsvēris šo piedāvājumu. Kļūt par lielākā nacionālā mediju koncerna nozīmīgākā izdevuma galveno redaktoru man ir liels izaicinājums. Ceru, ka man izdosies veiksmīgi pārņemt izveidotās komandas vadību," sacīja Freimanis.

Savukārt līdzšinējam laikraksta "Diena" galvenā redaktora pienākumu izpildītājam Guntim Bojāram piedāvāts turpināt darbu A/S "Diena", turpmāk vadot un attīstot koncerna multimediju platformas.

Atgādinām, ka pēc profesijas A.Freimanis ir filozofs, un kopš 1990.gada vadījis Tirgus un sociālo pētījumu institūtu "Latvijas Fakti". Strādājot par sociologu, ieguvis lielu pieredzi sabiedrisko procesu vērtēšanā un analizēšanā.

Foto: Māris Morkāns, MIX MEDIA GROUP

Komentāri