Gandrīz puse iedzīvotāju netic, ka valsts kontroliera amatu ieņems kompetents profesionālis, Mixnews.lv

Gandrīz puse iedzīvotāju netic, ka valsts kontroliera amatu ieņems kompetents profesionālis

фото

Sabiedrība | 2013. gada 8. janvārī plkst. 09:45

Ceturtā daļa (25%) Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju uzskata, ka valsts kontroliera amatā tiks apstiprināts atbilstošs un kompetents profesionālis, bet netic tam 46% iedzīvotāju, liecina pēc LNT pasūtījuma veiktā pētījuma rezultāti.

4% uzskata, ka noteikti jā; 21% - drīzāk jā, ka šajā amatā tiks apstiprināts kompetents profesionālis.

Gandrīz puse (46%) Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju ir pesimistiski noskaņoti un netic, ka valsts kontroliera amatā tiks apstiprināts atbilstošs un kompetents profesionālis, 11% uzskata, ka noteikti netiks, bet 35% - drīzāk, ka netiks.

Savukārt gandrīz trešajai daļai (29%) Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Kā ziņoja portāls Mixnews, koalīcija pirmdien vēl nevienojās par valsts kontroliera amata kandidātu, un sarunas par šo jautājumu turpināsies šodien.

Atgādinām, "Vienotība" kā savu kandidāti valsts kontroliera amatam izvirzījusi Ivetu Rutkovsku.

Savukārt citas koalīcijas partijas savus kandidātus vēl nav izvirzījušas - "Reformu partija" ir saņēmusi piekrišanu no sava iespējamā valsts kontroliera amata kandidāta, taču pagaidām to nenosauc, bet nacionālā apvienība VL-TB/LNNK pašlaik savu pretendentu šim amatam neizvirza.

Foto: brandart.ru

Komentāri