Valdība apstiprina Sandu Liepiņu IZM valsts sekretāra amatā, Mixnews.lv

Valdība apstiprina Sandu Liepiņu IZM valsts sekretāra amatā

фото

Sabiedrība | 2013. gada 8. janvārī plkst. 12:44

Valdība Izglītības un zinātnes ministrijas valsts sekretāra amatā šodien apstiprināja Pasaules Bankas darbinieci Sandu Liepiņu, informē aģentūra LETA.

Skaidrojot, kāpēc Liepiņa izvēlēta šim amatam, izglītības un zinātnes ministrs Roberts Ķīlis uzteica viņas spējas ātri tikt galā ar neveiksmīgiem projektiem, kā arī labās prasmes darbā ar personālu.

Viņaprāt, ir nozīmīgi, ka šāds cilvēks pārstāvēs ministriju laikā, kad Latvija gatavojas prezidentūrai Eiropas Savienībā.

"Ir ārkārtīgi patīkami, ka mūsu pašu pilsoņi pēc ilgāka laika darba nozīmīgā starptautiskā organizācijā saskata iespēju un vajadzību veltīt savas zināšanas un pūliņus Latvijas valsts pārvaldei," sacīja Ķīlis.

Arī ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts sacīja, ka iepriekš ir saskāries ar Liepiņu darba jautājumos un, viņaprāt, Liepiņa ir konkrēts piemērs tam, ka cilvēks, kas izveidojis starptautiska līmeņa karjeru, var un grib strādāt Latvijā.

Liepiņa Pasaules Bankā strādā jau kopš 2005.gada. Patlaban viņa strādā Austrumāzijas un Klusā okeāna reģionā kā Biznesa virziena "Uzņēmējdarbības vide" vadītāja.

Liepiņa brīvi pārvalda latviešu, krievu un angļu valodu, un viņai ir arī vācu valodas pamatzināšanas.

Kā ziņoja portāls Mixnews, kopumā uz amatu pretendēja seši cilvēki.

Foto: izm.izm.gov.lv, mixnews.lv

Komentāri