Zauers-Zauls atbrīvots no AS "Ceļu pārvalde" valdes priekšsēdētāja amata, Mixnews.lv

Zauers-Zauls atbrīvots no AS "Ceļu pārvalde" valdes priekšsēdētāja amata

фото

Sabiedrība | 2013. gada 8. janvārī plkst. 14:24

AS "Ceļu pārvalde" padomes sēdē šodien nolemts atbrīvot no amata uzņēmuma valdes priekšsēdētāju Jāni Zaueru-Zaulu, aģentūrai LETA pastāstīja "Ceļu pārvaldes" padomes priekšsēdētājs Vadims Jerošenko ("Saskaņas Centrs").

Šāds lēmums esot pieņemts uzņēmuma kvalitātes kontroles trūkuma dēļ.

Jerošenko norādīja, ka Rīgas domes mājaslapā par "Ceļu pārvaldes" veikto darbu kvalitāti saņemts vairāk nekā 100 sūdzību, līdz ar to lēmums tapis ilgākā laika posmā un pagājušā gada nogalē publicētais video bijis pēdējais piliens.

Par Zauera-Zaula pienākumu izpildītāju šodien iecelts viņa vietnieks Leonīds Šafirs.

Kā ziņoja portāls Mixnews, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs lūdza "Ceļu pārvaldes" padomei izvērtēt Zauera-Zaula atbilstību ieņemamajam amatam saistībā ar internetā ievietotu aculiecinieka videomateriālu, kurā redzams, kā strādnieki remontē ielu bedrītes, aizberot tās un piemīdot ar kāju, nevis izmantojot specializētu tehniku.

Vairāki desmiti uzņēmuma darbinieku 4.janvārī uzņēmuma vadītāja Zauera-Zaula un atlaisto kolēģu aizstāvībai sarīkoja mītiņu, jo uzskata, ka viņš ir vienīgais cilvēks, kas "pacēla" uzņēmumu, bet visi iepriekšējie vadītāji bijuši afēristi.

Kā iepriekš pavēstīja Ušakovs, divi minētajā videomateriālā redzamie strādnieki, kuri ar kājām "aizlāpīja" bedrītes, jau ir atlaisti, būvuzraugam izteikts rājiens, bet iecirkņa vadītājam - piezīme.

Foto: celuparvalde.lv

Komentāri