Rīgā palielinātas algas sociālajiem darbiniekiem, skolotājiem, sētniekiem un šoferiem, Mixnews.lv

Rīgā palielinātas algas sociālajiem darbiniekiem, skolotājiem, sētniekiem un šoferiem

фото

Sabiedrība | 2013. gada 8. janvārī plkst. 17:15

No šā gada 1.janvāra lielāku atalgojumu saņem četras darbinieku grupas - sociālie darbinieki, skolotāji, sētnieki un sabiedriskā transporta šoferi, aģentūru LETA informēja Rīgas domē.

837 Rīgas sociālā darba un sociālās palīdzības speciālisti un aprūpes personāls, kurš tieši strādā ar klientiem, saņems 25 latu algas palielinājumu.

Par 25 latiem tiks palielināta alga arī tiem 4545 Rīgas pedagogiem, kuriem to izmaksā pašvaldība: pirmsskolas pedagogiem, interešu izglītības pedagogiem, izglītības atbalsta personālam un sporta, mūzikas un mākslas skolu pedagogiem.

No jaunā gada vidēji par 4% pieaugusi alga vairāk nekā 2100 pašvaldības uzņēmuma "Rīgas namu pārvaldnieks" sētniekiem, ka arī par 7% palielināta atlīdzība pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" šoferiem - kopumā 1780 darbiniekiem.

Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs piebilda, ka šogad atalgojums noteikti tiks paaugstināts vēl dažādām strādājošo grupām, piemēram, skolu tehniskajam personālam vai "Rīgas satiksmes" remontbrigāžu strādniekiem.

Pašvaldības uzņēmumu un kapitālsabiedrību vadītājiem Rīgas dome atalgojumu paaugstināt neplāno.

Foto: mixnews.lv, dzirkstele.lv

Komentāri