"Dienu" pamet arī galvenā redaktora vietniece, Mixnews.lv

"Dienu" pamet arī galvenā redaktora vietniece

фото

Sabiedrība | 2013. gada 10. janvārī plkst. 18:05

Darba tiesiskās attiecības ar laikrakstu "Diena" uz abpusējas vienošanās pamata izbeigusi arī galvenā redaktora vietniece Vikija Valdmane-Rozenberga, ziņo biznesa portāls "Nozare.lv".

"Nostrādāju teju 18 gadus un lepojos ar to, kādu avīzi taisījām," uzsvēra Valdmane-Rozenberga. Darbu laikrakstā viņa beigs rīt.

Laikrakstā "Diena" viņa strādājusi kopš 1995. gada. Valdmane-Rozenberga pēdējos gados pildījusi "Dienas" galvenā redaktora vietnieces pienākumus, bijusi ilggadēja Latvijas ziņu nodaļas vadītāja, vadījusi arī Biznesa ziņu nodaļu.

Valdmane-Rozenberga iepriekš strādājusi laikrakstos "Latvijas Jaunatne" un "Labrīt".

Atgādinām, ka 7.janvārī pēc sarunas ar AS "Diena" valdi, kurā pārrunāti sadarbības principi, panākta vienošanās, ka par laikraksta "Diena" galveno redaktoru kļūs tirgus un sociālo pētījumu aģentūras "Latvijas fakti" līdzīpašnieks un vadītājs Freimanis.

Iepriekš intervijā "mansmedijs.lv", vēl būdams "Dienas Mediji" galvenais redaktors Bojārs teica:" Tu, protams, vienā dienā vari atlaist Bojāru, vari atlaist Vikiju, vari atlaist jebko, bet tev nebūs cilvēki, kas tev taisa avīzi, kas tev pelnīs naudu. Ja šo cilvēku nav, pamēģini uztaisīt avīzi ar citiem."

Komentāri