Ziemassvētkos Truksnis dāvinājis Jūrmalas bērniem cirka biļetes, Mixnews.lv

Ziemassvētkos Truksnis dāvinājis Jūrmalas bērniem cirka biļetes

фото

Sabiedrība | 2013. gada 11. janvārī plkst. 19:33

Gada nogalē jūrmalnieku ģimenes ar bērniem saņēmušas dāvanu - biļeti vienam bērnam un vienam pieaugušajam uz Ziemassvētku eglīti Rīgas cirkā. Apsveikumam pievienota kartīte ar personīgu apsveikumu no Jūrmalas mēra Gata Trukšņa, informē aģentūra LETA.

Uz jautājumu, kas apmaksājis šīs dāvanas, Truksnis apgalvoja, ka no pašvaldības budžeta tam nav tērēts ne santīms.

"Pie manis ar iniciatīvu vērsās firmas pārstāvji, kas organizē dažādus cirka pasākumus, kas gribēja svētkos izdarīt labu cilvēkiem. Viņi paši nevarēja nodrošināt, ka biļetes tiek izdalītas bērniem, tāpēc vērsās pie manis ar domu, ka es to varētu izdarīt," pavēstīja Truksnis.

Viņš apgalvoja, ka apsveikuma kartītes bijušas organizatoru ideja un vēlme.

"Lai pasākums Jūrmalā notiktu, es pats par saviem līdzekļiem drukāju kartītes un apsveikumus un noorganizēju pasaku tēlu - lauviņu, kas apsveica bērnus," pastāstīja Jūrmalas mērs.

Firmas nosaukumu, kura piedāvājusi jūrmalniekiem cirka biļetes un lūgusi pievienot apsveikumu, Truksnis gan nespēja atcerēties.

Uz jautājumu, kāpēc pasākuma organizatori izvēlējušies aplaimot tieši Jūrmalas bērnus, Truksnis pieļāva, ka par iemeslu varētu būt nelielais attālums līdz Rīgai un nākamgad līdzīgs pārsteigums, iespējams, sagaidot bērnus arī citās pilsētās.

"Tas bija labs un pozitīvs pasākums bez zemūdens akmeņiem vai domām. Man darīja prieku tas, ka varu izdarīt labu bērniem, kas citādi nevarētu tikt uz šādu pasākumu. Darīju to pēc savas vēlmes, tā bija mana iniciatīva un atbildība," skaidroja Truksnis.

Apsveikumu drukāšana un biļešu piegādāšana ģimenēm viņam personīgi esot izmaksājusi ap 1000 latu.

Jūrmalas mērs noliedza, ka dāvanu dalīšanai būtu jebkāds sakars ar šogad gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām, un pauda pārliecību, ka šādi apgalvojumi ir tikai vēlme diskreditēt labu pasākumu.

"Ja tuvojas vēlēšanas, es nedrīkstu vairs nevienu labu pasākumu atbalstīt? Man būtu jādara tikai sliktas lietas?", pauda Truksnis.

Foto: farm1.static.flickr.com, Māris Morkāns, MIX MEDIA GROUP

Komentāri